Заправний кран з лічильником автоматичний

Заправний кран з лічильником автоматичний

Модель:pistolet-so-schetchikom-avtomaticheskij_p346
Наявність:Є в наявності
  • 5040 грн

Опис товару

Паливороздавальний пістолет з вбудованим електронним лічильником призначений для видачі та обліку дизельного пального. Функція відсікання запобігає переливу пального при повному наповненні баку.

Простий, надійний, точний лічильник, має турбінний механізм та високу точність обліку.

Має три типи загального показника:

  • фіксація поточної заправки (обнуляється)
  • фіксація загального проливу, наприклад, за тиждень (обнуляється)
  • системний загальний енергонезалежний показник, який відображає загальний пролив та час екплуатації. (не обнуляється)

Також зручною функцією є відображення швидкості потоку рідини в момент заправки.

При невикористанні лічильника протягом 1 хвилини екран гасне для збереження заряду батареї. При середньому режимі експлуатації батареї вистачає на два роки.

Компанія Петролайн пропонує тільки надійні і перевірені щоденною експлуатацією продукти.

модель Petroline M-60
проточність,
л/хв.
20-60 
вид палива дизельне пальне
похибка, % ±0,5
максимальний рабочий тиск, бар 5
тип механізму електронний (турбінний)
кількість розрядів, що обнуляються 5
кількість розрядів, що не обнуляються 7
робоча температура -15/+50°С
виробник Китай
впускний/випускний отвір BSP 1"
заборонені рідини бензин, вода
гарантия, мес 12

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Заправний кран з лічильником автоматичний, заправний кран з лічильником автоматичний купити, заправний кран з лічильником автоматичний на замовлення, gps моніторинг, відеомоніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок