Petroline GM - 100

Petroline GM - 100

Модель:petroline-gm-100_p259
Наявність:Є в наявності
  • 3640 грн

Опис товару

Простий, надійний, точний лічильник має механізм з овальними шестернями і пластиковий корпус, що дозволяє використовувати його для обліку бензину, дизельного пального, мастил. Ідеальне рішення для встановлення на мастилороздавальний кран для дозованої видачі мастила.

Має три типи загального показника:

  • фіксація поточної заправки (обнуляється)
  • фіксація загального проливу, наприклад за тиждень (обнуляється)
  • системний загальний енергонезалежний показник, який відображає загальний пролив та час екплуатації. (не обнуляється)

Також зручною функцією є відображення швидкості потоку рідини в момент заправки.

При невикористанні лічильника протягом 1 хвилини екран гасне, для збереження заряду батареї. При середньому режимі експлуатації, батареї вистачає на два роки.

Безперечною перевагою є наявність захисного гумового кожуха, для мінімізації ризику виходу з ладу лічильника в разі удару.

Компанія Петролайн пропонує тільки надійні і перевірені щоденною експлуатацією продукти.

модель Petroline GM-100
проточність,
л/хв.
10-100 
вид палива дизель, бензин, гас, мастила
похибка, % ±0,5
максимальний рабочий тиск, бар 10
тип механізму

електронний   (овальні шестерні)

кількість розрядів, які обнуляються 5
кількість розрядів, які не обнуляються 7
робоча температура -20/+50°С
виробник Петролайн, Україна
впускний/випускний отвір BSP 1"
заборонені рідини вода, луги, хімікалії
розмір, мм 100x105x90

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Petroline GM-100 лічильник, Petroline GM-100 лічильник купити Київ, Petroline GM-100 лічильник купити Україна, Petroline GM-100 лічильник на замовлення, Petroline GM-100 лічильник на замовлення Київ, Petroline GM-100 лічильник на замовлення Україна, gps моніторинг, відеомоніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок