PB1 12,24-60

PB1 12,24-60

Модель:pb-1_p46
Наявність:Є в наявності
  • 14280 грн

Опис товару

Насоси PB1 12,24-60 відрізняються довговічністю, зносостійкістю і потужною продуктивною помпою, що забезпечує тривалу безперебійну роботу і якісну перекачування дизельного палива. Ці та багато інших достоїнств повністю виправдовують вартість даної моделі. Насос оснащується лічильником витрати палива і перепускним клапаном, призначеним для обводу палива на випадок закриття роздаткового крана при включеному механізмі. Модель представлена ​​12,24-вольта самовсмоктувальним лопатевим електронасосом з продуктивністю 60 л / хв, що дозволяє виконувати перекачування палива в умовах відсутності харчування 220 В. Мотор обладнаний плавким запобіжником на 30,20 А. Є також захист від вологи класу IP55. Модель PB1 12,24-60 експлуатується при температурах від -20 до +50 градусів, і може безперервно працювати, зберігаючи свої робочі характеристики до 30 хвилин, розвиваючи тиск на виході до 2 Бар. Під час роботи рівень видаваного шуму не перевищує 75 дБ. У режимі «сухого» всмоктування модель в змозі підняти паливо з глибини до 2 метрів. Працює насос з дизелем. Забороняється його використовувати для переливу води, бензину, алкоголю, газу або гасу. Вага моделі складає 10 кг. 

В комплекті:

• самовсмоктуючий лопатевий електронасос з перепускним клапаном і вбудованим фільтром грубої очистки

• електропровід з зубчастими затискачами - «крокодилами» - 2 м

• електричний вимикач (в корпусі насоса)

• плавкий запобіжник 30,20А

Модель PB1
12-60
PB1
24-60
Продуктивність,л / хв 60 60
Вид топлива Дизель
Тиск на виході, Бар
2 2
Вага, кг 10 10
Живлення, В 12 24
Ток, А 26 17
Виробник Adam Pumps (Италия)
Робоча температура -20/+50°С
Шнур живлення з зажимами, м
2
Висота «сухого» всмоктування, м
2
Перепускной клапан Да
Впускний / випускний отвір
1' x 1'
Макс. час безперервної роботи, хв
30
Ступінь вологозахисту
IP55 
Рівень шуму, дБ
75
Заборонені рідини
Бензин, керосин, вода 
Гарантійний термін
12 мес.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

PB1 12-24-60 насос, PB1 12-24-60 насос, купити Київ, PB1 12-24-60 насос купити Україна, PB1 12-24-60 насос на замовлення, PB1 12-24-60 насос на замовлення Київ, PB1 12-24-60 насос на замовлення УкраїнаСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок