Бандажний підігрівач ПБ 104 90-105 / 81 (12В)

Бандажний підігрівач ПБ 104 90-105 / 81 (12В)

Модель:PB-104 90-105-/-81-(12В)
Наявність:Є в наявності
  • 1400 грн

Бандажний підігрівач призначений для передпускового і маршового підігріву фільтра тонкого очищення в при температурах до -40 ° С.


5 - 10 хвилин розігріву перед запуском двигуна забезпечують розчинення нафтових парафінів в обсязі фільтра тонкого очищення і гарантують фільтрованість дизпалива. Таким чином усувається головна перешкода на шляху палива з паливної магістралі і створюються умови для сталої роботи двигуна.


Бандажний підігрівач встановлюється тільки на фільтри з металевим корпусом.


Управління підігрівачем визначається його комплектацією при покупці.

Можливі два варіанти - повністю ручне управління, коли включення-виключення підігрівача як в передпусковому, так і в маршовому режимі здійснюється перемикачем в салоні.

Другий варіант - підігрівач з таймером, який автоматично відключить підігрів через 10 хв роботи в передпусковому режимі. Підігрівач також може бути включений в маршовому режимі без обмеження часу.


У конструкції підігрівачів виключена можливість перегріву і оптимізований витрата електроенергії


Основні технічні характеристики
Найменування
ПБ-104
Діаметр корпусу фільтра (посадковий діаметр підігрівача), мм 90-105
Висота нагрівальної поверхні, мм 82
Напруга живлення постійного струму, В 12
Номінальна електрична потужність, Вт, не менше 120
Максимальна температура нагрівальної поверхні, ° С, не більше 130
Діапазон робочих температур при експлуатації, кліматичне виконання от -40 до +45 °С, ХЛ2
Маса, кг, не більше 0,35
Управління підігрівом Ручне, автоматичне з підключенням до СПА
Режим роботи Короткочасний 5-10 хв від акумулятора, тривалий від генератора

*За запитом можна обладнати таймер автоматичного вимкнення - за вартістю 700 грн

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Бандажний підігрівач ПБ 104 90-105 / 81 (12В), підігрів дизельного палива, підігрівач палива, дизельні обігрівачі, ПБ 101, підігрівач паливного фільтра, бандажні обігрівач, передпусковий обігрівач, НОМАКОН, nomacon, бандажні підігрівач ПБ 103 78-91 / 52 ( 12В) купити, Бандажний підігрівач ПБ 103 78-91 / 52 (12В) купити Київ, Бандажний підігрівач ПБ 103 78-91 / 52 (12В) купити Україна, Бандажний підігрівач ПБ 103 78-91 / 52 (12В), Бандажний підігрівач ПБ 103 78-91 / 52 (12В) на замовлення Україна, Бандажний підігрівач ПБ 103 78-91 / 52 (12В) на замовленняСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок