O ТECH 12,24-40

O ТECH 12,24-40

Модель:otech-12-24_p43
Наявність:Є в наявності
  • 3920 грн

Опис товару

Насос O Тech 12,24-40 є найпростіше і ефективне рішення для перекачування дизельного палива. Модель представлена ​​12,24-вольта самовсмоктувальним лопатевим електронасосом з продуктивністю до 40 л / хв і вбудованим пропускним клапаном, що забезпечує обвід палива в разі закриття роздаткового крана при робочому моторі. Насос експлуатується при температурах від -20 до +50 градусів, а час безперервної роботи досягає 30 хвилин. Модель розвиває тиск на виході до 1,3 Бар, і в змозі підняти паливо з глибини до 2 метрів при «сухому» всмоктуванні. Під час роботи рівень шуму насоса не перевищує 80 дБ. Перетин впускного і випускного отвору складає 19 мм. Насос O Тech 12,24-40 працює з дизельним паливом. Забороняється використовувати для перекачування газу, алкоголю, бензину або води. Насос оснащений вбудованим фільтром грубої очистки та металевою підставкою для кріплення. Вага моделі складає 3,1 кг. 

Модель O ТECH 
12-40
O ТECH 
24-40
Продуктивність,л / хв 40 40
Вид топлива Дизель
Тиск на виході, Бар
1,3 1,3
Вага, кг 3,1 3,1
Живлення, В 12 24
Ток, А 18 11
Виробник Adam Pumps (Италия)
Робоча температура -20/+50°С
Шнур живлення з зажимами, м
отсутствует
Висота «сухого» всмоктування, м
2
Перепускной клапан
Да
Впускний / випускний отвір
3/4' x 3/4'
Макс. час безперервної роботи, хв
30
Ступінь вологозахисту
IP55 
Рівень шуму, дБ
80
Заборонені рідини
Бензин, керосин, вода 
Гарантійний термін
12 мес.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

O Тech 12-24-40, O Тech 12, 24-40 купити Київ, O Тech 12-24-40 на замовлення Київ, O Тech 12-24-40 на замовлення Україна, O Тech 12-24-40 купити Україна, купити насос для перекачування палива, насос для перекачування топлівана замовленняСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок