Drum Tech 12,24-40

Drum Tech 12,24-40

ВиробникиADAM PUMPS
Модель:drum-tech-12-24_p155
Наявність:Є в наявності
  • 7000 грн

Опис товару

Насос DRUM TECH являє собою зручне і просте рішення для перекачування дизельного палива в польових умовах, тобто при відсутності мережі 220 В. Може використовуватися для самостійної заправки різної спецтехніки і транспорту. У модель вбудований спеціальний пропускний клапан, що забезпечує обвід палива на випадок закриття роздаткового крана при включеному моторі. Для контролю витрат палива в насос можна додатково вмонтувати лічильник витрати. Модель DRUM TECH представлена ​​12,24-вольтовим самовсмоктувальним лопатевим електронасосом з продуктивністю 40 л/хв. Мотор обладнаний плавким запобіжником на 30;15 А. Є також захист від вологи класу IP55. Модель експлуатується при температурах від -20 до +50 градусів, і може безперервно працювати, зберігаючи свої робочі характеристики, до 30 хвилин, розвиваючи тиск на виході до 1,3 Бар. Під час роботи рівень шуму насоса не перевищує 75 дБ. У режимі «сухого» всмоктування модель в змозі підняти паливо з глибини до 2 метрів. Працює насос з дизельним паливом. Забороняється його використовувати для переливу води, бензину, алкоголю, газу або гасу. У комплект до насоса входить електричний вимикач, 2-метровий електрошнур з затискачами типу «крокодил», 4-метровий напірний рукав перетином 19 мм, алюмінієвий пістолет з вбудованою поворотною муфтою, а також телескопічна труба та фільтр грубого очищення. Вага моделі складає 8,6 кг.

Дана модель може бути укомплектована  лічильником витрати палива

Модель DRUM TECH
12-40
DRUM TECH
24-40
Продуктивність,
л/хв
40 40
Вид палива Дизель
Тиск на виході, Бар 1,3 1,3
Вага, кг 8,6 8,6
Живлення, В 12 24
Струм, А 18 11
Виробник Adam Pumps (Італія)
Робоча температура -20/+50°С
Шнур живлення з зажимами,м 2
Висота «сухого» всмоктування,м 2
Перепускний клапан Так
Впускний/випускний отвір 3/4' x 3/4'
Макс. час безперервної роботи,хв 30
Ступінь вологозахищенності IP55 
Рівень шуму, дБ 75
Заборонені рідини Бензин, гас, вода 
Комплектація Насос,телескопічна труба, шланг 4 м, пістолет механічний, фільтр грубой очистки
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Drum Tech 12, 24-40, Drum Tech 12, 24-40 купити Київ, Drum Tech 12, 24-40 купити Україна, Drum Tech 12, 24-40 на замовлення Київ, Drum Tech 12, 24-40 на замовлення Київ, Drum Tech 12, 24-40 на замовлення УкраїнаСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок