Насос універсальний P 12/24-45/60

Насос універсальний P 12/24-45/60

Модель:nasos-p_p163
Наявність:Є в наявності
  • 9520 грн

Опис товару

Тепер у вас не виникне проблем з перекачуванням палива. Головним достоїнством насоса Р є те, що для його експлуатації немає необхідності в харчуванні 220 В. Дана модель працює з напругою 12 і 24 В і зберігає свої робочі характеристики при температурах від -20 до +50 градусів. Насос представлений самовсмоктувальним лопатевим електронасосом з перемикачем на 12- і 24-вольта режими. У першому випадку продуктивність моделі Р становить 45 л / хв, тиск на виході розвивається до 1,2 Бар, а тривалість безперервної роботи досягає 30 хвилин, у другому випадку ці показники становлять 60 л / хв, 2 Бар і 10 хвилин, відповідно. Насос може комплектуватися різними по довжині шлангами, що дозволяє використовувати його в найрізноманітніших умовах, в тому числі і підйомі палива з глибини. Висота «сухого» всмоктування моделі Р досягає 2 метрів. Під час роботи рівень видаваного шуму не перевищує 75 дБ. Насос оснащений вбудованим пропускним клапаном, що здійснює обвід палива на випадок закриття роздаткового крана при включеному моторі. Модель працює з дизельним паливом. Забороняється використовувати її для переливу газу, алкоголю, води, гасу або бензину. Вага моделі складається 8 кг.

Модель P
12/24-45/60
Продуктивність,
л/мин
45/60
Вид топлива Дизель
Давление на выходе, Бар
1,2/2
Вага, кг 8
Живлення, В 12/24
Ток, А 18/15
Виробник Adam Pumps (Италия)
Робоча температура -20/+50°С
Шнур живлення з зажимами, м
2
Висота «сухого» всмоктування, м
2
Перепускний клапан
Да
Впускний / випускний отвір1' x 1'
Макс. час непрeривной роботи, хв
30/10
Ступінь вологозахисту
IP55 
Рівень шуму, дБ
75
Заборонені рідини
Бензин, керосин, вода 
Гарантійний термін
12 мес.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Насос універсальний P 12 / 24-45 / 60, насос універсальний P 12 / 24-45 / 60 купити Київ, Насос універсальний P 12 / 24-45 / 60 купити Україна, Насос універсальний P 12 / 24-45 / 60 на замовлення Київ, Насос універсальний P 12 / 24-45 / 60 на замовлення Україна, відеомоніторинг, gps моніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок