БЕНЗА НМ 220-40

БЕНЗА НМ 220-40

Модель:nasos-nm-220-40_p292
Наявність:Є в наявності
  • 9240 грн

Опис товару

Насос НМ 220-40 Adblue. Використовується для перекачування і обліку 32.5% сечовини

Насос для перекачування Adblue НМ 220-40 призначений для роботи з водою або рідиною Adblue, що представляє собою 32,5% водний розчин сечовини. Пристрій оснащений діафрагмовим насосом, що працює з напругою в 220 В і досягає продуктивності в 40 л / хв. Під час роботи рівень шуму насоса не перевищує 80 дБ. Пристрій володіє класом захисту IP55 і працює при температурах рідини від -5 до +40 градусів Цельсія. Насос НМ 220-40 Adblue може комплектуватися механічним лічильником витрати сечовини, механічним пістолетом, а також напірним рукавом з фітингами підключення пістолета.

Модель НМ 220-40
Продуктивність,
л/мин
40
Вид топлива Adblue
Тиск на виході, Бар
3,5
Вага, кг 6,5
Живлення, В 220
Ток, А 2
Виробник БЕНЗА (Украина)
Робоча температура -20/+50°С
Шнур живлення, м 2
Впускний / випускний отвір
1' x 1'
Макс. час безперервної роботи, хв
20
Ступінь вологозахисту
IP55 
Рівень шуму, дБ
80
Заборонені рідини
Бензин, керосин, ДТ 
Гарантійний термін
24 мес.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Насос НМ 220-40, насос НМ 220-40 купити Київ, Насос НМ 220-40 купити Україна, Насос НМ 220-40 на замовлення Київ, Насос НМ 220-40 на замовлення Україна, відеомоніторинг, gps моніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок