Насос універсальний Е 12/24-30/40

Насос універсальний Е 12/24-30/40

Модель:nasos-e_p162
Наявність:Є в наявності
  • 8120 грн

Опис товару

Переносний насос Е призначений для роздачі дизельного палива в умовах відсутності харчування 220 В. Модель представлена ​​самовсмоктувальним лопатевим електронасосом, що працюють під напругою 12 В і 24 В. Мотор має захист від вологи і вбудованим пропускним клапаном, що забезпечує обвід палива в разі закриття роздаткового крана при ввімкненому насосі. У разі включення насоса в режим харчування 12 В його продуктивність становить до 30 л / хв, тиск на виході до 3,5 Бар, а тривалість безперервної роботи - 30 хвилин. У разі 24 В дані показники становлять 40 л / хв, до 3,5 Бар і 10 хвилин, відповідно. Під час роботи рівень видаваного шуму насосом досягає 75 дБ. При «сухому» всмоктуванні насос в змозі підняти паливо з глибини до 2 м. Модель Е підтримує експлуатацію при температурах від -20 до +50 градусів Цельсія. Насос працює з дизельним паливом. Забороняється використовувати модель для роздачі води, бензину, газу, гасу або алкоголю. Насос Е укомплектований 2-метровим електрошнуром, електричним вимикачем, плавким запобіжником на 15 А. Вага насоса - 8,3 кг.

Модель Е
12/24-30/40
Продуктивність,
л/мин
30/40
Вид топлива Дизель, масло
Тиск на виході, Бар
3,5
Вага, кг 7,5
Живлення, В 12/24
Ток, А 16/26
Виробник Adam Pumps (Италия)
Робоча температура -20/+50°С
Шнур живлення с зажимами,м 2
Висота «сухого» всмоктування, м
2
Перепускний клапан Да
Впускний / випускний отвір
3/4' x 3/4'

Макс. час непрeривної

роботи, хв

30/10
Ступінь вологозахисту
IP55 
Рівень шуму, дБ
75
Заборонені рідини
Бензин, керосин, вода 
Гарантійний термін
12 мес.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Насос універсальний Е 12 / 24-30 / 40, насос універсальний Е 12 / 24-30 / 40 купити Київ, Насос універсальний Е 12 / 24-30 / 40 на замовлення Київ, Насос універсальний Е 12 / 24-30 / 40 на замовлення Україна, відеомоніторинг, gps моніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок