Насос для ДТ Бенза 220-40

Насос для ДТ Бенза 220-40

Модель:nasos-dlya-dt-benza-22040_p364
Наявність:Є в наявності
  • 3080 грн

Опис товару

Насос бенз Н220-40 виробництва України є оптимальне рішення для перекачування дизельного палива. Він працює від напруги 220 В і перекачує паливо з продуктивністю 40 літрів в хвилину, що дозволяє заправляти будівельну, сільськогосподарську, вантажну та іншу техніку, що працює на ДТ. Насос оснащений перепускним клапаном By-Pass, який захищає його в разі припинення подачі палива з паливороздавального крана. При виробництві все обладнання бенз проходить додаткову перевірку і тестування на наявність можливих недоліків. Сміливо можна сказати, що цей насос є кращим рішенням серед насосів з такою ж функціональністю в категорії ціна / якість.

Модель БЕНЗА
Н220-60
Продуктивність,
л/мин
40
Вид топлива Дизель
Тиск на виході, Бар
2
Вага, кг 5,9
Живлення, В 220
Ток, А 0.55
Виробник Бенза (Украина)
Робоча температура -20/+50°С
Шнур живлення, м 2
Висота «сухого» всмоктування, м
3
Перепускний клапан
Да
Впускний / випускний отвір
3/4 x 3/4
Макс. час непрeривной роботи, хв
30
Ступінь вологозахисту
IP55 
Рівень шуму, дБ
80
Заборонені рідини
Бензин, керосин, вода 
Гарантійний термін
24 мес.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Насос для ДТ Бенза 220-40, насос для ДТ Бенза 220-40 купити Київ, Насос для ДТ Бенза 220-40 купити Україна, Насос для ДТ Бенза 220-40 на замовлення Київ, Насос для ДТ Бенза 220-40 на замовлення Україна, відеомоніторинг, gps моніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок