БЕНЗА Н220-60

БЕНЗА Н220-60

Модель:nasos-benza-220-60_p283
Наявність:Є в наявності
  • 4480 грн

Опис товару

Якщо вам необхідно перекачати дизельне паливо з бака, ємності або резервуара, то найбільш оптимальним рішенням для цього буде насос Бенза Н220-60. Дана модель працює від мережі 220 В і представлена ​​самовсмоктувальним лопатевим електронасосом з продуктивністю до 60 л / хв. Насос оснащений перепускним клапаном, який виконує обвід палива на випадок закриття роздаткового крана при включеному моторі. Насос може бути укомплектований рукавами будь-якої довжини, що дозволяє його використовувати для найрізноманітніших цілей, в тому числі і для підйому палива з глибини. Висота «сухого» всмоктування моделі Бенза Н220-60 досягає 3 метрів. Мотор має захист від перегріву і вологи, і в стані безперервно працювати до 30 хвилин, при цьому зберігаючи свої робочі характеристики. Насос може експлуатуватися при температурах не нижче -20 і не вище +50 градусів. Модель насоса для перекачування ДТ розвиває тиск на виході до 2 Бар, а рівень видаваного шуму під час роботи не перевищує 80 дБ. Насос працює з дизельним паливом і не може бути використаний для перекачування газу, алкоголю, води, гасу або бензину. Насос комплектується електричним вимикачем і 2-метровим електрошнуром. Вага насоса становить 8,9 кг.

Модель БЕНЗА
Н220-60
БЕНЗА
Н220-80
БЕНЗА
Н220-100
Продуктивність,
л/мин
60 80

100

Ціна, грн с НДС

4370 грн

 

5490 грн

8599 грн

 

Вид топлива Дизель Дизель Дизель
Тиск на виході, Бар
2 2 2
Вага, кг 8,9 7,5

10

Живлення, В 220 220

220

Ток, А 2,5 2,5

2,8

Виробник Бенза (Украина) Бенза (Украина)

Бенза (Украина)

Робоча температура -20/+50°С -20/+50°С -20/+50°С
Шнур живлення, м
2 2

2

Висота «сухого» всмоктування, м
3 3

3

Перепускний клапан Да Да Да
Впускний / випускний отвір
1' x 1' 1' x 1'

1' x 1'

Макс. час непрeривной роботи, хв
30 30

30

Ступінь вологозахисту
IP55  IP55 

IP55 

Рівень шуму, дБ
80 80 80
Заборонені рідини
Бензин, керосин, вода  Бензин, керосин, вода 

Бензин, керосин, вода 

Гарантійний термін
24 мес. 24 мес.

24 мес.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Бенз Н220-60 насос, бенз Н220-60 насос купити Київ, бенз Н220-60 насос купити Україна, бенз Н220-60 насос на замовлення, бенз Н220-60 насос на замовлення Київ, бенз Н220-60 насос на замовлення Україна, gps моніторинг, відеомоніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок