BD - 30 12-30

BD - 30 12-30

Модель:nasos-bd_p291
Наявність:Є в наявності
  • 11760 грн

Опис товару

Насос BD-30 Adblue. Використовується для перекачування і обліку 32.5% сечовини

Самовсмоктуючий насос для перекачування Adblue BD-30 призначений для роботи з водою або рідиною Adblue, що представляє собою 32,5% водний розчин сечовини. Пристрій оснащений відцентровим насосом BD-30, що працюють з напругою в 12 В і досягає продуктивності в 30 л / хв. Під час роботи рівень шуму насоса не перевищує 80 дБ. Пристрій володіє класом захисту IP55 і працює при температурах рідини від -5 до +40 градусів Цельсія. Насос BD-30 Adblue може комплектуватися механічним лічильником витрати сечовини, механічним пістолетом, а також напірним рукавом з фітингами підключення пістолета.

Модель BD-30 
12-30
Продуктивність,л / хв 30
Вид топлива Adblue
Тиск на виході, Бар
1,6
Вага, кг 5
Живлення, В 12
Ток, А 12
Виробник Gespasa (Испания)
Рабоча температура -20/+50°С
Шнур живлення, м 2
Висота «сухого» всмоктування, м
2
Перепускной клапан Да
Впускний / випускний отвір
3/4' x 3/4'
Макс. час непрe-ривной роботи, хв
20
Ступінь вологозахисту
IP55 
Рівень шуму, дБ
80
Заборонені рідини
Бензин, керосин, ДТ 
Гарантійний термін
12 мес.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

BD-30 12-30 купити, BD-30 12-30 купити Київ, BD-30 12-30 на замовлення, BD-30 12-30 на замовлення Україна, BD-30 12-30 на замовлення Київ, gps моніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок