BD - 30 220-30

BD - 30 220-30

Модель:nasos-ra_p232
Наявність:Є в наявності
  • 11760 грн

Описание товара

Насос BD-30 Adblue. Используется для перекачки и учета 32.5% мочевины

Самовсасывающий насос для перекачки Adblue BD-30 предназначен для работы с водой или жидкостью Adblue, представляющей собой 32,5% водный раствор мочевины. Устройство оснащено центробежным насосом BD-30, работающим с напряжением в 220 В и достигающим производительности в 30 л/мин, что позволяет использовать комплект для работы с емкостями до 200 л. Дополнительно насос BD-30 Adblue поддерживает функцию самовентиляции. Во время работы уровень шума насоса не превышает 80 дБ. Устройство обладает классом защиты IP55 и работает при температурах жидкости от -5 до +40 градусов Цельсия. Насос BD-30 Adblue может комплектоваться механическим счетчиком расхода мочевины, механическим пистолетом, а также напорным рукавом с фитингами подключения пистолета.

Модель BD-30
220-30
Тродуктивність,л / хв 30
Вид палива Adblue
Тиск на виході, Бар
1,6
Вага, кг 6
Потужність, В 220
Ток, А 0,7
Виробник Gespasa (Испания)
Рабоча температура -20/+50°С
Шнур живлення, м 2
Висота «сухого» всмоктування, м
2
Перепускний клапан Да
Впускний / випускний отвір
1' x 1'
Макс. час непрeривной роботи, хв
20
Ступінь вологозахисту
IP55 
Рівень шуму, дБ
80
Заборонені рідини
Бензин, керосин, ДТ 
Гарантійний срок 12 мес.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

BD-30 220-30, купити BD-30 220-30, BD-30 220-30 купити київ, BD-30 220-30 на замовлення, BD-30 220-30 на замовлення Україна, BD-30 220-30 на замовлення Київ



Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок