Багаторазовий фільтр для ДТ і бензину, 120 мкм.

Багаторазовий фільтр для ДТ і бензину, 120 мкм.

Модель:mnogorazovyj-zimnij-filtr-dlya-dt-i-benzina-120-mkm_p360
Наявність:Є в наявності
  • 1400 грн

Фільтр для очистки дизельного палива, бензину, гасу з багаторазовим фільтрує картриджем. Фільтр призначений для фільтрації та запобігання потрапляння сторонніх часток в рідину, що перекачується. Фільтр має металеву колбу. Головний ворог насосів, лічильників-витратомірів для дизельного палива - абразивні частинки (бруд), іржа, пісок та ін. Якість дизельного палива далеко від ідеального, з огляду на «чистоту» ємностей бензовозів, бочок - присутність фільтра в топливопроводе - це ОБОВ'ЯЗКОВЕ умова довговічною роботи обладнання.

Фільтр є багаторазовим і може продовжувати роботу після промивання картриджа. Фільтруючий картридж має жорстку металеву сітку - що забезпечує довгий термін служби, навіть при забитому брудом фільтрі (міцний корпус не дасть деформувати картридж). Фільтр не вимагає змінних картриджів - очищення здійснюється промиванням металевого картриджа.

  • Приєднувальна різьба вхід / вихід - 1 "(один дюйм внутрішня)
  • Габаритні розміри - 115х100х225
  • Маса - 1,5 кг.
  • Потік рідини - до 120 л. / Хв.
  • Ступінь фільтрації - 120мкм.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Багаторазовий фільтр для ДТ і бензину купити Київ, багаторазовий фільтр для ДТ і бензину купити Україна, багаторазовий фільтр для ДТ і бензину на замовлення Київ, багаторазовий фільтр для ДТ і бензину на замовлення Україна, gps моніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок