Міні заправка 12, 220В

Міні заправка 12, 220В

Модель:mini-azs-na-1-000-litrov-evrokub_p175
Наявність:Є в наявності
  • 15400 грн

Опис товару

Дана міні-АЗС являє собою зручний у застосуванні мобільний модуль, призначений для заправки різної техніки і транспортних засобів в умовах будівництва, кар'єрних або польових робіт. Паливороздавальний комплект оснащується пластиковим резервуаром в металевій решітці об'ємом 1000 л, піддоном для зручного перевезення, фільтром грубого очищення (додатково можливо оснастити фільтром тонкого очищення), лічильником витрати палива, механічним або автоматичним пістолетом, краном для зливу, напірним рукавом, всмоктувальним рукавом, наливною горловиною і системою видачі ПММ. Головним діючим елементом міні-заправки є електронасос з продуктивністю від 40 л/хв, що працює з напругою 12, 24 чи 220 В.  

Резервуар:

Вид палива: дизель 
Об'єм резервуара: 1000 літрів 
Матеріал резервуару: пластик 
Тип резервуара: одностінний 
Вага, кг: 55 
Габарити, мм: 1000х1200х1150

Модель Міні АЗС на базі єврокуба
Продуктивність,
л/хв
40
Вид палива Дизель
Тиск на виході, Бар 1,3
Живлення, В 12, 220
Виробник БЕНЗА (Україна)
Тип лічильника Механічний
Похибка до 1%
Робоча температура -20/+50°С
Шнур живлення, м 2
Перепускний клапан Так
Впускний/випускний отвір 3/4' x 1'
Макс. час безперервної роботи,хв 30
Ступінь вологозахищенності IP55 
Рівень шуму, дБ 75
Комплектація Єврокуб на металевому поддоні, фільтр грубого очищення, колонка Бенза
Заборонені рідини Газ, вода, алкоголь
Гарантійний термін 24 міс.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Міні заправка 12-220В, міні заправка 12-220В купити Київ, міні заправка 12-220В купити Україна, Міні заправка 12-220В на замовлення Київ, міні заправка 12-220В на замовлення Україна, відеомоніторинг, gps моніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок