Система паралельного водіння Infield

Система паралельного водіння Infield

Модель:InField
Наявність:Є в наявності
  • 33600 грн

Система паралельного водіння Infield - це високоякісне програмне забезпечення, протестоване і схвалене українськими фермерами та підприємцями в реальних умовах. Розроблено і виробляється в Україні! У створенні програми брали участь Українсько фермери і водії.


Кожен пристрій Infield оснащено великою 10-ти герцевой антеною, яка працює з 28 супутниками одночасно. Завдяки їй здійснюється максимально точна навігація, скорочує похибка в обробці землі до 10 см.


Використовуючи систему паралельного водіння Infield, ви зможете організовувати роботу техніки вночі, що особливо актуально в жаркий сезон року, а також працювати через рядок в разі, якщо радіус розвороту трактора значно більше ширини навісного обладнання.


Використання навігатора в тракторах поліпшить наступні фактори:

Час. За відгуками покупців при використанні агронавігатора Infield час обробки поля може б скорочено до 15%. Це обумовлено тим що більше немає необхідності розставляти маркери, виходити з трактора і відміряти відстань між рядками.

Витрата добрив і палива. Під час обприскування поля, працюючи по-старому, за допомогою маркерів, сумлінну тракторист робить навмисне перекриття на 1-1.5 форсунки, це є гарантією того що поле буде оброблено повністю. Давайте розглянемо елементарний приклад: маємо обприскувач довжиною 14 м відстань між форсунками 30 см, отримуємо перекриття в 45 см, а це 3.2% від загальної ширини захвату! Здавалося б небагато, але обробивши 100 Га ми отримуємо цілих 3,2 Га зайвої роботи, витрат на хімію і дизпаливо! Використання системи паралельного водіння допоможе скоротити перекриття мінімум в 2 рази (при найгірших погодних умовах з урахуванням похибки), а то і наблизити до нуля.

Урожайність. Виходячи з прикладу описаного вище, Ви мінімізуєте перекриття і необроблені ділянки, це неминуче призведе до підвищення врожайності.

Людські ресурси. Попрацювавши день з Інфілд тракторист уже не захоче працювати використовуючи традиційні методи. Набагато зручніше управляти трактором просто коректуючи рух дивлячись у кольоровій 7ми дюймовий дисплей, не використовуючи маркери. Після придбання навігатора багато наших клієнтів вважають за краще працювати вночі уникаючи літніх спекотних днів, це особливо актуально для вітчизняної техніки без кондиціонерів.

Навігація Infield сумісна з будь-якої сільськогосподарської технікою з бортовою мережею 12-24 Вольт, швидко і легко встановлюється і може використовуватися на декількох об'єктах в порядку черги.


Купити українську систему паралельного водіння Infield, яка значно спростить керування трактором і дозволить працювати не тільки вдень, але і вночі, ви можете у нас. Компанія «Тех-Контроль» надає повний спектр послуг: від покупки до обслуговування придбаного девайса у всіх містах України.


Отримайте детальну консультацію або замовте систему по телефону: +38 (044) 5995529, +38 (067) 5516445

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

InField, система паралельного водіння, Навігація Infield, система паралельного водіння Infield, купити систему паралельного водіння InField, купити систему паралельного водіння InField Київ, купити систему паралельного водіння InField УкраїнаСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок