IN LINE - харчовий

IN LINE - харчовий

ВиробникиADAM PUMPS
Модель:in-line-pishcevoy_p118
Наявність:Є в наявності
  • 6440 грн

Опис товару

Електронний лічильник IN LINE призначений для контролю кількості витрачених/перекачаних харчових продуктів, таких як молоко або масло. Дана модель відрізняється точністю і в змозі виконувати заміри при різних потоках рідин в межах 10-150 л/хв. Лічильник є турбінним і володіє похибкою розрахунків до +/- 0,5%. Модель IN LINE відображає покази на рідкокристалічному дисплеї високої якості у вигляді 6 цифр. Підрахунок витрати палива ведеться в літрах, пінтах, галонах або квартах, залежно від встановлених налаштувань benza-blm-100_p257 datchik-impulsov_p298 dozator-sb-100_p297 g-flow_p248 in-line-pishcevoy_p118 k-24_p113 k-24_p117 mat-flow-3-c_p278 mg-80-a_p76 mg-80-av_p103 mg-80-v_p92 mge-110_p303 mge-250_p110 mge-400_p111 mge-40_p109 mgi-110_p264 mgi-250_p361 ogm-25_p104 ogm-40_p343 ogm-50_p344 petroline-gm-100_p259 petroline-tm-100_p258 pistolet-so-schetchikom-avtomaticheskij_p346 pistolet-so-schetchikom-dlya-masla_p347 prolube-fm-100_p341 tech-flow-3-c_p88 tech-flow-4-c_p102 toplivnyj-mehanicheskij-pistolet-as-15a_p260 vysokotochnyj-schetchki-dlya-dt_p366 ww . Робочий тиск лічильника для нормального функціонування не повинен перевищувати 3,5 Бар.

* 1 галон - 4,55 літри; 1 пінта = 0,568; 1 кварта = 2 пінти

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Електронний лічильник IN LINE купити Київ, електронний лічильник IN LINE купити Україна, електронний лічильник IN LINE на замовлення Київ, електронний лічильник IN LINE на замовлення Україна, відеомоніторинг, gps моніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок