Відеореєстратор Howen Hero-ME41-04

Відеореєстратор Howen Hero-ME41-04

Модель: Howen_Hero-ME41-04
Наявність:Є в наявності
  • 9520 грн

Призначення відеореєстратора

Це пристрій являє собою професійний транспортний відеореєстратор. Реєстратор записує зображення одночасно з багатьох камер і зберігає дані на вбудований жорсткий диск, що дозволяє вести надійний відеомоніторинг транспорту.

Реєстратор може опціонально комплектуватися вбудованими GPS, GLONASS, Wi-Fi, 3G, LTE/4G модулями, вартість розраховується під проект.

Міцність конструкції пристрою забезпечує литий алюмінієвий корпус, а сам реєстратор адаптований до роботи в жорстких умовах навколишнього середовища. Додатково для роботи на транспортних засобах для реєстратора передбачений протипожежний бокс.

Завдяки використанню електроніки промислового класу, реєстратор здатний працювати в широкому діапазоні допустимого вхідного живлення: 8 ~ 36 В.

Важливою перевагою відеореєстратора є інтеграція з системою моніторингу транспорту Wialon.

Особливості відеореєстратора

- Підтримка чотирьох AHD 720p відеокамер, які працюють одночасно.
- 2 слота для SD-карт для збереження відеозаписів, загальною ємністю до 256 ГБ.
- Підтримка подвійного відепотока: для локальної записи і для бездротової передачі даних.
- Наявність модулів підтримки 3G/4G, Wi-Fi, GPS.
- Вбудований акселерометр для виявлення розгону і гальмування.
- Захист даних від несанкціонованого доступу, збереження даних при несанкціонованому відключенні.
- Веб-доступ до інтерфейсу управління по локальній мережі.
- Захист доступу паролем.
- 4 відеовходу для підключення AHD камер.
- Відеовихід: 4 PIN коннектор.
- Алгоритм стиснення H.264.
- Дозвіл запису CIF/HD1/D1/960H/720P.
- 4 канали аудиовхода і 2 канали аудіовиходу.
- 8 тривожних виходів і 2 тривожних входу.
- Вбудований акселерометр.
- 1 канал RS232 і 1 канал RS485.
- 1x USB2.0 на передній панелі.
- 1x10/100 Мбіт/с Ethernet, RJ45 порт.
- Можливість оновлення прошивки.
- Работа в широкому діапазоні температур від -40 ° С до + 60 ° С.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Відеореєстратор Howen Hero-ME41-04, відеореєстратор Howen Hero-ME41-04 купити, відеореєстратор Howen Hero-ME41-04 на замовлення, відеореєстратор Howen Hero-ME41-04 купити Київ, відеореєстратор Howen Hero-ME41-04 на замовлення УкраїнаСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок