Gamma AC - 70 - стаціонарна міні колонка для дизельного палива з витратоміром / Автоматичний пістолет

Gamma AC - 70 - стаціонарна міні колонка для дизельного палива з витратоміром / Автоматичний пістолет

Модель:Gamma AC - 70
Наявність:Є в наявності
  • 12264 грн

Основні переваги:

- Мінімальна вартість;

- Виробник Bigga (Україна);

- Заправка та відновлення харчується від 220В

- Регулятор потоку дасть чітку інформацію для контролю роботи станції

- Наявність клапана By-Pass захищає колонку від поломок

- Цикл безперервної роботи двигуна S1 тривалий

- Вбудований фільтр грубої очистки

- Мобільна станція Gamma AC-70 має статус «Топ продажів» в нашому магазині, що підтверджує її відмінне співвідношення ціни і якості ».

Опис:

Стаціонарна колонка Gamma AC-70 - це оптимальне за вартістю рішення, яке розроблено для обліку та заправки різної техніки дизельним паливом. Станцію рекомендовано використовувати для заправки сільськогосподарської, будівельної, вантажної техніки, моторів для катерів і човнів, і інших двигунів, які працюють на дизельному паливі. Наприклад, це можуть бути комбайни, трактори, вантажівки, тягачі, генератори. Швидкість потоку палива 70 літрів за хвилину. Цикл роботи двигуна станції S1 безперервний. Насос оснащений клапаном By-Pass, який захищає станцію при закритому раздаточном крані від навантажень і поломок. А лічильник обліку палива дасть необхідну інформацію про роботу колонки, і захистить власника від втрат і не оптимальної витрати коштів. Заправка кріпиться до спеціальної металевої панелі, що дозволяє встановити її на стіну або наземний резервуар. Колонка проведена в Україні, компанією Bigga, при дотриманні всіх необхідних норм. В ході розробки і створення Gamma AC-70 враховувалися нюанси експлуатації обладнання в українських умовах

Основні характеристики:

Живлення колонки:

220 В

Робочий ток:

1,5 А

Потужність:

0,375 кВт

Захист від перегріву:

есть

Продуктивність:

70 литров в минуту

Цикл безперервної роботи:

S1 продолжительный

Клас вологозахисту:

IP55

Тиск на виході макс.:

2 Бар

Висота «сухого» всмоктування:

3 метра

Клапан By-Pass (обвідний):

есть, встроенный

Одиниця виміру:

литр

Кількість цифр скидаються:

4 (3333)

Кількість цифр несбрасиваемих:

8 (88888888)

Похибка:

до 1%

З'єднання (різьблення):

1'х1'BSP

Рабоча температура:

от  -20C до +50С

Максимальна в'язкість рідини:

дизельное топливо

Дозволені рідини:

дизель

Заборонені рідини:

керосин, бензин, вода, алкоголь, газ

Максимальний рівень шуму:

80 дБ

Вага нетто:

16,5 кг

Вага брутто:

17,8 кг

Гарантія:

2 роки

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Gamma AC-70, Gamma AC-70 купити Київ, Gamma AC-70 купити, Gamma AC-70 на замовлення, Gamma AC-70 на замовлення Україна, Gamma AC-70 на замовлення Київ, gps моніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок