Gamma AC - 45 - мобільна заправна станція для дизельного палива з витратоміром / Автоматичний пістолет

Gamma AC - 45 - мобільна заправна станція для дизельного палива з витратоміром / Автоматичний пістолет

Модель:Gamma AC - 45
Наявність:Є в наявності
  • 10696 грн

Основні переваги:

  •       Мінімальна вартість;
  •        Виробник Bigga (Україна);
  •        Вбудований термозахист;
  •        Заправка харчується від 220В, а це дає можливість її використовувати без окремого блоку живлення або в місцях, де немає можливості підключитися до 12В / 24В;
  •        Регулятор потоку дасть чітку інформацію для контролю роботи станції;
  •        Наявність клапана By-Pass захищає колонку від поломок;
  •        2 роки гарантії.

Стаціонарна колонка Gamma AC-45 - це оптимальне рішення, яке розроблено для обліку та заправки різної техніки дизельним паливом. Станцію рекомендовано використовувати для заправки сільськогосподарської, будівельної, вантажної техніки, моторів для катерів і човнів, і інших двигунів, які працюють на дизельному паливі. Наприклад, це можуть бути комбайни, трактори, вантажівки, тягачі, генератори. Швидкість потоку палива 45 літрів за хвилину. Насос оснащений клапаном By-Pass, який захищає станцію при закритому раздаточном крані від навантажень і поломок. А лічильник обліку палива дасть необхідну інформацію про роботу колонки, і захистить власника від втрат і не оптимальної витрати коштів. Заправка кріпиться до спеціальної металевої панелі, що дозволяє встановити її на стіну або наземний резервуар. Колонка проведена в Україні, компанією Bigga, при дотриманні всіх необхідних норм. В ході розробки і створення Gamma AC-45 враховувалися нюанси експлуатації обладнання в українських умовах. 

Питание: 220В
Рабочий ток: 1,1А-1,5А
Мощность: 0,330 кВт
Защита от перегрева: есть
Продуктивность: 45 литров в минуту
Цикл непрерывной работы: S2 30 минут
Класс защиты от влаги: IP55
Давление на выходе макс.: 2 Бар
Высота «сухого» всасывания: 2 метра
Обводной клапан: встроен
Единица измерения: литр
Количество цифр сбрасываемых: 4 (4444)
Количество цифр несбрасываемых: 8 (88888888)
Погрешность: до 1%
Резьбовые соединения: 1''х3/4''BSP
Диапазон рабочей температуры: от - 20C до +50С
Максимальная вязкость жидкости: дизельное топливо
Разрешенные жидкости: дизель
Запрещенные жидкости: газ, бензин, керосин, вода, алкоголь
Максимальный уровень шума: 80 дБ
Вес нетто: 16,5 кг
Вес брутто: 17,8 кг
Гарантия: 2 год

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Gamma AC-45 - мобільна заправна станція, Gamma AC-45 - мобільна заправна станція купити Київ, Gamma AC-45 на замовлення, Gamma AC-45 на замовлення Україна, Gamma AC-45 на замовлення КиївСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок