Фільтр-сепаратор бензину, гасу FG - 2g, FG - 100 G 5 мікрон

Фільтр-сепаратор бензину, гасу FG - 2g, FG - 100 G 5 мікрон

Модель:filtr-ochistki-topliva-cimtek-26030-65-lmin_p95
Наявність:Є в наявності
  • 5600 грн

Фільтр-сепаратор тонкого очищення бензину і гасу від механічних домішок та відділення води до 93%. Ступінь очищення 5 мікрон.

Багаторазовий фільтр FG-2G та FG-100 G GESPASA здійснює тонке очищення гасу і бензину, а також може використовуватися для фільтрації авіаційного палива JETA і AVGAS. Дана модель очищає паливо від механічних домішок зі ступенем фільтрації в 5 мікрон, а також може утримувати до 93% води. Колба об'ємом 2 літри оснащена спеціальним краником для видалення відстою. Дана модель встановлюється перед всмоктувальним насосом в його забірній частині за допомогою сполучного різьблення в один дюйм. Продуктивність моделі Gespasa становить до 500 тисяч літрів. Фільтр FG-2G GESPASA працює з насосами зі швидкістю потоку до 105 л/хв. Для підвищення ефективності фільтра необхідно періодично проводити його промивання та заміну картриджів.  

Зверніть увагу! 
Даний фільтр повинен встановлюватися в забірній частині насосного обладнання.

Фільтр-сепаратор тонкого очищення багаторазовий використовується для очищення бензину і гасу від води і механічних домішок.

Продуктивність фільтра - кількість якісно очищеного палива складає + / - 500 000 літрів (залежно від якості палива), після рекомендується замінювати паперовий змінний фільтруючий елемент.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Багаторазовий фільтр FG-2G і FG-100 G, багаторазовий фільтр FG-2G і FG-100 G купити Київ, багаторазовий фільтр FG-2G і FG-100 G купити Україна, багаторазовий фільтр FG-2G і FG-100 G на замовлення Україна, Багаторазовий фільтр FG-2G і FG-100 G доставка по УкраїніСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок