EX 12-57 - насос для бензину з шлангом, пістолетом і трубою під бочку.

EX 12-57 - насос для бензину з шлангом, пістолетом і трубою під бочку.

Модель:ex-1257-nasos
Наявність:Є в наявності
  • 11200 грн

Опис товару

Насос ЕХ57 може використовуватися для вирішення самих різних завдань з перекачування рідин в сільському господарстві, в промисловості, при будівництві, в транспортних господарствах і т.п. Модель обладнана спеціальним вбудованим пропускним клапаном, який підтримує функцію обвода палива в разі закритого роздаткового крана у включеному стані насоса. Головним робочим елементом моделі EX57является ексцентричний, вибухозахищений, самовсмоктувальний двигун, що працює з напругою в 12 В і розвиває до 2700 оборотів в хвилину. Мотор оснащений саморегульованими лопатями, а також володіє захистом від перегріву і попадання вологи. Практичні випробування показали, що висота «сухого» всмоктування насоса досягає 2 м. Модель підтримує експлуатацію при температурах від -20 до +50 градусів Цельсія, а тривалість безперервної роботи становить до 30 хвилин. Тиск на виході при використанні дизельного палива складає 2 Бар. Насос ЕХ57 можна використовувати для перекачування дизеля, бензину, гасу,. Розмір моделі - 345х175х225 мм, а вага - 6,9 кг.

Дана модель може бути укомплектована лічильником витрати палива

В комплекті:

- самовсмоктуючий лопатевий електронасос з перепускним клапаном

- телескопічна труба з адаптером для зручної та надійної установки в бочці

- напірний шланг і паливо-пістолет

Укомплектуємо всмоктуючим і напірним рукавом будь-якої довжини.

Після практичних випробувань сміливо заявляємо, що насос піднімає паливо з глибини 2 метри. Випробування на «сухе» всмоктування з глибини більше двох метрів не проводилися.

Також додатково рекомендуємо використовувати фільтр тонкого очищення палива, паливо-пістолет.

Модель          ЕХ57      12-57
Продуктивність,
л/мин
57
Вид топлива Бензин, керосин, дизель
Тиск на виході, Бар 2
Вага, кг 6,9
Живлення, В 12
Ток, А 21
Виробник Китай
Робоча температура -20/+50°С
Шнур живлення, м 2
Висота «сухого» всмоктування, м 2
Перепускний клапан Да
Впускний / випускний отвір 1' x 1'
Макс. час безперервної роботи, хв 30
Ступінь вологозахисту IP55 
Рівень шуму, дБ 75
Заборонені рідини Кислоты, вода 
Гарантійний термін 12 мес.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Насос ЕХ57, Насос ЕХ57 купити Київ, Насос ЕХ57 купити Україна, Насос ЕХ57 на замовлення, Насос ЕХ57 на замовлення Київ, Насос ЕХ57 на замовлення Україна, відеомоніторинг, gps моніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок