ETS.USA - Універсальний сервісний адаптер

ETS.USA - Універсальний сервісний адаптер

Модель:ETS.USA
Наявність:Є в наявності
  • 3360 грн

ETS.USA предназначен:

1. Для подключения устройств с интерфейсами RS-232, RS-485, TTL UART к персональному компьютеру. Прибор поддерживает любые протоколы данных, физическая реализация которых основана на интерфейс RS-232, RS-485, TTL UART.

2. измерения сигналов частоты, напряжения и тока потребления подключаемых к адаптеру устройств при использовании специального программного обеспечения.

3. Для выработки специального сигнала «Калибровка», предназначенного для калибровки аналоговых и частотных датчиков уровня топлива.


Прибор состоит из следующих функциональных блоков:

·         драйвер RS-232 предназначен для преобразования электрических сигналов интерфейса RS-232 в сигналы TTL-логики и обратно;

·         драйвер RS-485 предназначен для преобразования электрических сигналов интерфейса RS-485 в сигналы TTL-логики и обратно;

·         кнопка переключения режимов предназначена для выбора режима работы;

·         гальваническая развязка предназначена для увеличения степени электробезопасности, защиты всей системы от высоковольтных помех и искажений сигналов, реализована на DC/DС преобразователе по питанию, на оптопарах по сигнальным линиям;

·         блок коммутации (БК) предназначен для коммутации линий передачи данных на функциональный блок в соответствии с режимом работы;

·         микроконтроллер (МК) предназначен для измерения параметров подключаемых устройств, выработки сигнала “Калибровка”, управления режимами работы;

·         блок USB предназначен для подключения адаптера к персональному компьютеру и формирования внутренних линий передачи данных.


Найменування Значення
Характеристика лінії живлення устаткування
Номінальна вихідна напруга 12 В
Максимальний струм 100 мА
Интерфейс RS-232
Діапазон напруги вхідного сигналу ± 30 В
Діапазон напруги вихідного сигналу ± 5 В
Довжина лінії зв'язку із зовнішнім пристроєм не більше 12 м
Використовувані лінії передачі даних RS-232-Tx, RS-232-Rx, загальний 
Интерфейс RS-485
Діапазон напруги вхідного сигналу - 7…+12 В
Діапазон напруги вихідного сигналу 0…+5 В
Довжина лінії зв'язку із зовнішнім пристроєм не більше 1200 м
Количество приборов в сети не більше 32
Використовувані лінії передачі даних RS-485-B, RS-485-A
TTL UART
Діапазон напруги вхідного сигналу (Rx UART) 0…+5 В
Діапазон напруги вихідного сигналу (Tx UART) 0…+5 В
Довжина лінії зв'язку із зовнішнім пристроєм до 3 м
Вимірювання частоти
Діапазон вимірюваних частот 10…30000 Гц
Абсолютна похибка вимірювання в діапазоні від 10 до 10000 Гц±1 Гц
Гранична напруга 2,5 В
Час вимірювання 1 с
Вимірювання напруги
Діапазон вимірюваних напруг 0…15 В
Наведена похибка вимірювання 0,5%
Вимірювання струму споживання
Максимальний струм 100 мА
Наведена похибка вимірювання
1 %
Загальні характеристики
Джерело живлення USB-порт
Максимальний струм споживання 200 мА
Гальванічна розв'язка до 1500 В
Швидкість передачі даних до 115200 бит/с
Атмосферний тиск, кПа від 84 до 106,7
Масса, кг не більше 100 г
Відносна вологість навколишнього повітря не більше 80%
Габаритні розміри, мм 50×88×22
Діапазон робочих температур, ° С від – 20 до + 75°C

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

ETS.USA адаптер, ETS.USA адаптер купити Київ, ETS.USA адаптер купити Україна, ETS.USA адаптер на замовлення Київ, ETS.USA адаптер на замовлення Україна, відеомоніторинг, gps моніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок