Нагрівальна стрічка Енгл-1-0,06кВт / 12В 4м

Нагрівальна стрічка Енгл-1-0,06кВт / 12В 4м

Модель:engl-12v-4m
Наявність:Є в наявності
  • 1064 грн

Нагрівальна стрічка Енгл-1 призначена для технологічного прогріву. Енгл-1 - плетені стрічка з склонитки, в основі якої вісім нагрівальних жил із дроту високого опору. Зовні нагрівачі покриті водонепроникною оболонкою з кремнийорганической гуми. Кінцеві опресування виконані з такою ж гуми. Ізоляція з кремнийорганической гуми особливо підходить для випадків застосування, де необхідна висока гнучкість стрічки. Стрічки являють собою закінчені вироби з герметичними наконечниками і низькотемпературними висновками. Випускаються фіксованих розмірів і потужностей і не підлягають резке.По погодженням із споживачем підприємство може виготовити нагрівачі Енгл-1 з іншими параметрами і довжинами, але з питомою потужність, що не перевищує 100 Вт / м. Встановлюється швидко і просто, не вимагає ніяких спеціальних навичок або інструментів. Технічні характеристики

напруга 12В максимальна температура на поверхні стрічки -45С; мінімальна температура монтажу - 50С; мінімальний радіус вигину 10 мм; ширина активної частини 24мм; товщина активної частини 3,3 мм мінімальна довжина 1,2 м

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Нагрівальна стрічка Енгл-1, стрічковий підігрів, підігрів паливаСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок