EA - 88 220-25

EA - 88 220-25

ВиробникиGESPASA
Модель:ea-88_p168
Наявність:Є в наявності
  • 15120 грн

Описание товара

Насос EА-88 може використовуватися як для перекачування дизельного палива або машинного масла з відкритих ємностей, так і для відкачування відпрацьованого масла або заправки двигунів і агрегатів. Модель оснащена електронасосом, що працюють під напругою 220 В з потужністю 740 Вт і видає продуктивність до 25 л / хв. Максимально що досягається тиск на виході при використанні моторного масла - 10 бар, що дозволяє перекачувати масло на відстань 40 м. Насос в стані безперервно функціонувати протягом 30 хвилин при температурах від -20 до +50 градусів Цельсія. Пристрій оснащується обвідним клапаном для обводу палива в разі закритого роздаткового крана при включеному насосі. Модель EА-88 працює з маслом і дизельним паливом. Забороняється використовувати насос для перекачування бензину, води, алкоголю або газу. Рівень видаваного шуму під час роботи не перевищує 80 дБ. Насос укомплектований асинхронним двигуном, ексцентричним роторним насосом, металевою підставкою для кріплення, електрошнуром з вилкою. Корпус моделі виконаний з штампованого алюмінію.

Модель EA-88 220-25
0.37 кВт
EA-88 220-25
0.74 кВт
Цена, грн 14 560 15 344
Производительность,
л/мин
20-25 20-25
Вид топлива Масло
Давление на выходе, Бар 5-6 9-10
Вес, кг 8,8
Питание, В 220
Ток, А 2-4 4-6
Производитель Gespasa (Испания)
Рабочая температура -20/+50°С
Шнур питания, м 3 3
Высота «сухого» всасывания,м 2,5 2,5
Перепускной клапан Да Да
Впускное/выпускное отверстие 1/2' x 1/2' 1/2' x 1/2'
Макс. время непрe-рывной работы,мин 30 30
Степень влагозащиты IP55 
Уровень шума, дБ 80
Запрещенные жидкости Бензин, керосин, вода  Бензин, керосин, вода 
Гарантийный срок 12 мес. 12 мес.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Насос EА-88, насос EА-88 купити київ, Насос EА-88 купити Україна, Насос EА-88, насос EА-88 на замовлення Україна, gps моніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок