DRUM TECH 220-40,70

DRUM TECH 220-40,70

ВиробникиADAM PUMPS
Модель:drum-tech_p158
Наявність:Є в наявності
  • 7000 грн

Опис товару

 Насос DRUM TECH призначений для заправки спецтехніки та транспорту дизельним паливом із стандартної бочки об'ємом 205 літрів. Модель представлена ​​самовсмоктувальним лопатевим електронасосом 220 В з продуктивністю до 70 л/хв. Мотор володіє захистом від перегріву і вологи. При «сухому» всмоктуванні насос в стані піднімати паливо з глибини до 2 метрів, розвиваючи тиск на виході до 2 Бар. Тривалість безперервної роботи становить 30 хв. Модель підтримує експлуатацію при температурах від -20 до +50 градусів Цельсія.Насос DRUM TECH працює з дизельним паливом. Забороняється використовувати модель для роздачі води, бензину, газу або алкоголю. Насос оснащений вбудованим фільтром грубого очищення і перепускним клапаном, що забезпечує обвід палива у разі закриття роздаткового крана при робочому моторі. Також в комплект входять, електричний вимикач, 2-метровий електрошнур, 4-метровий напірний рукав, паливороздавальний пістолет і телескопічна труба.

Дана модель може бути укомплектована  лічильником витрати палива

Модель DRUM TECH 
220-40
DRUM TECH 
220-70
Ціна, грн 6 841 8 098
Продуктивність,
л/хв
40 70
Вид палива Дизель
Тиск на виході, Бар 1,3 2
Вага, кг 6,5 7,5
Живлення, В 220 220
Струм, А 1,1 2,4
Виробник Adam Pumps (Італія)
Робоча температура -20/+50°С
Шнур живлення, м 2
Висота «сухого» всмоктування,м 2
Перепускний клапан Так
Впускний/випускний отвір 3/4' x 3/4' 1' x 1'
Макс. час безперервної роботи,хв 30 S1 тривалий
Ступінь вологозахищенності IP55 
Рівень шуму, дБ 80 80
Заборонені рідини Бензин, гас, вода 
Комплектація Насос, телескопічна труба, шланг 4 м, пістолет механічний, фільтр грубой очистки
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Насос DRUM TECH 220-40-70, Насос DRUM TECH 220-40-70 купити Київ, Насос DRUM TECH 220-40-70 купити Україна, Насос DRUM TECH 220-40-70 на замовлення Київ, Насос DRUM TECH 220-40- 70 на замовлення Україна, відеомоніторинг, gps моніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок