Витратомір Direct CAN 250

Витратомір Direct CAN 250

ВиробникиМехатроника
Модель:Direct-CAN-250
Наявність:Є в наявності
 • 7980 грн

Датчики витрати палива Eurosens Direct призначені для вимірювання витрати палива дизельними двигунами або іншими споживачами в діапазоні від 1 до 1500 літрів на годину. Витратоміри Direct мають широку гаму модифікацій, що відрізняються максимальною витратою палива через датчик 100 літрів на годину, наявністю дисплея або типом вихідного інтерфейсу. Є виконання з нарізним і фланцеве з'єднання.

Зверніть увагу: Більшість дизельних двигунів має схему подачі палива, що містить магістраль подачі палива в двигун і поворотну магістраль, по якій паливо повертається в бак. Для вимірювання витрати палива в такій схемі потрібно застосовувати витратоміри Delta, або змінювати схему подачі палива для застосування більш дешевого витратоміра Direct.

Витратоміри Eurosens Direct офіційно затвердженим засобом вимірювання для комерційного обліку витрат дизельного палива

 1. На основі заводських калібрувань витратоміра на різних витратах не визначається компромісний коефіцієнт (як в P), а отримана таблиця цілком записується в енергонезалежну пам'ять витратоміра для перерахунку в режимі реального часу. Це забезпечує підвищену точність і єдиний коефіцієнт для всіх витратомірів PN однієї моделі.
 2. Замість герконів використовуються датчики Холла.
 3. Контроль втручання в роботу витратоміра.
 4. Регулятор потоку вміє вимірювати не тільки витрата палива а й похідні параметри: час роботи двигуна (котла), витрата палива і час роботи в різних режимах, час втручання в його роботу і ін. Ці параметри можна вважати або через K-line інтерфейс (PN) або через RS232 / RS485 в витратомірах версиии PN (RS).
 5. Витратоміри PN на відміну від всіх конкурентних зразків можуть встановлюватися без застосування зворотного клапана, тому що електронний алгоритм бачить напрямок потоку палива. Це значно збільшує надійність безпроблемної експлуатації двигуна зі зміненою схемою подачі палива

переваги

 • підвищена стійкість
 • Автомобільний роз'єм на корпусі
 • Висока корозійна стійкість
 • Висока точність

Витратоміри Direct виготовляються з алюмінієвого сплаву підвищеної твердості, вимірювальні камери мають антифрикційне покриття, кожен з витратомірів проходить перевірку на випробувальному стенді. У модифікаціях PN вбудований датчик температури, який дозволяє коригувати виміряний обсяг палива в залежності від температури. Завдяки цим заходам витратоміри Direct дають точні результати незалежно від режиму експлуатації двигуна.

На відміну від схожої продукції інших виробників витратоміри Delta мають гарантійний термін 3 роки без обмеження минулого обсягу палива.

Переваги витратомірів Direct з точки зору монтажника:

 • Наявність діагностичного програмного забезпечення, яке відображає вимірювані потоки по камерах (для PN)
 • Можливість програмного реверсу потоку (для PN)
 • Наявність програмного фільтра пульсацій палива дозволяє не використовувати зворотні клапани, що знижує до мінімуму гідравлічний опір (для PN)
 • Висока якість виготовлення вимірювальних камер


Характеристики

Приєднувальна різьба М14х1,5
Напруга живлення 9 - 32 В
Захист від переполюсовки є
точність вимірювання ± 1%
Температурний діапазон від -40 ° до + 85 ° С
Максимальний тиск 2,5 МПа
Максимальні витрати * 500 л / год
Вихідний інтерфейс * імпульси, K-Line, CAN
Ступінь захисту IP 67

Цифровий індекс модифікації позначає максимальна витрата палива через витратомір.

Найпростіша версія витратоміра має індекс P. Завдяки високій якості обробки поверхонь, прийнятна точність вимірювання витрати палива досягається витратомірами Direct Pбез мікропроцесорної обробки.

Модифікація витратоміра Q start  Q start
л / год 
Q min
л / год 
Q nom
л / год 
Q max
л / год 
Кількість імп / л  похибка 
Direct P100  0,5 2 20 100 196 ... 204 ± 2%
Direct P250  0,5 5 125 250 96 ... 102 ± 2%
Direct P500  1,0 10 250 500 48 ... 52 ± 2%

Q start - витрата при якому датчик починає працювати
Q min, Q max - кордони витрат для яких дійсна похибка вимірювання
В витратомірах Direct PH замість геркона використовуються датчики Холла, що дає захист від магнітного втручання в роботу витратоміра.

Модифікація витратоміра Q start  Q start
л / год 
Q min
л / год 
Q nom
л / год 
Q max
л / год 
Кількість імп / л  похибка 
Direct PH100  0,5 2 50 100 196 ... 204 ± 2%
Direct PH250  0,5 5 125 250 96 ... 102 ± 2%
Direct PH500  1,0 10 250 500 48 ... 52 ± 2%

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Витратомір Eurosens Direct CAN 250, облік палива, витратомір рівня палива, облік палива, лічильник палива, запобігання зливів палива, зливи палива, купити витратомір, купити витратомір Київ, витратомір на замовлення, Direct CAN 250Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок