Delta DC - 65 Топливораздаточная колонка для дизельного палива в металевому ящику / Автоматичний пістолет

Delta DC - 65 Топливораздаточная колонка для дизельного палива в металевому ящику / Автоматичний пістолет

Модель:Delta DC - 65
Наявність:Є в наявності
  • 16912 грн

DELTA DC-65 — Мини заправка 12/24В, 45/65 л/мин. Исполнен в металлическом ящике с дверкой. 

Мини колонка для дизельного топлива с расходомером в металлическом закрывающемся шкафу, имеет прочную структуру спроектированную для различного применения: настенное крепление, крепление непосредственно на резервуар, на цилиндрических контейнерах. Данная заправка является наиболее продвинутым решением для заправки транспорта в местах, где отсутствует питание 220 Вольт. Не требует обязательной сертификации. Насос укомплектован фильтром грубой очистки, встроенный обводной By-Pass клапан, который «обводит» топливо при включенном насосе и закрытом раздаточном кране.

Характеристики:

Питание:12В и 24В
Рабочий ток при 12В: 8А-11А
Рабочий ток при 24В: 17А-25А
Продуктивность 12В:45 л/мин
Продуктивность 24В:65 л/мин
Цикл непрерывной работы 12В:S1 продолжительный
Цикл непрерывной работы 24В:15 минут
Защита от перегрева:да
Класс защиты от влаги:IP55
Давление на выходе макс. 12В:1,5 бар
Давление на выходе макс. 24В:1,8 Бар
Высота «сухого» всасывания:2 метра
Обводной клапан:встроен
Единица измерения:литр
Количество цифр сбрасываемых:4 (3333)
Количество цифр не сбрасываемых:8 (88888888)
Погрешность:до 1%
Резьбовые соединения:1'х1' BSP
Диапазон рабочей температуры:—20C/+50С
Максимальная вязкость жидкости:дизельное топливо
Разрешенные жидкости:дизель
Запрещенные жидкости:газ, алкоголь, вода, бензин, керосин
Максимальный уровень шума:75 дБ
Вес нетто:30 кг
Вес брутто:32 кг
Гарантия:2 года

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Delta DC-65 Паливороздавальна колонка, дизель, дизельне паливо, Delta DC-65 Паливороздавальна колонка купити, Delta DC-65 Паливороздавальна колонка на замовлення, Delta DC-65 Паливороздавальна колонка купити Київ, Delta DC-65 Паливороздавальна колонкаСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок