Датчики навантаження на осі

Датчики навантаження на осі

Модель:datchik-urovnya-na-os
Наявність:Є в наявності
  • 1400 грн

Призначення датчиків навантаження на вісь

Як правило, власники автопарків контролюють витрата палива і проводять моніторинг транспорту. Контроль маси вантажу, що перевозиться на автотранспорті впроваджується набагато рідше.

Результатом відсутності такого контролю є:

  • "Ліві" рейси водіїв;
  • перевезення неврахованих вантажів;
  • штрафи за перевищення дозволеної максимальної маси або навантаження на вісь;
  • підвищений знос і навіть поломка деталей машини через перевищення допустимого навантаження.

Все це безпосередньо б'є по кишені власників автопарків. 

Технотон пропонує сучасні інструменти для контролю вантажу на автомобілі в режимі реального часу - датчики контролю маси вантажу DDE, DP. Детально про призначення та застосування датчиків навантаження можна подивитися в навчальному відеоролику. 
 
 
Інтеграція з системою моніторингу транспорту

Датчик навантаження на вісь підключається до терміналу моніторингу транспорту. У режимі реального часу фіксується і передається інформація про місце і час навантажень, разгрузок, русі з неповним завантаженням, русі тягача без причепа і ін.

Вихідний аналоговий сигнал напруги датчика навантаження на вісь надходить на термінал моніторингу, який здійснює збір і передачу даних на сервер телематичних послуг. Встановлене на сервері ПО відображає отримані дані у вигляді таблиць і графіків. 

Порівнюючи час на графіку з положенням ТЗ на карті за даними GPS / ГЛОНАСС системи моніторингу транспорту, можна визначити місце і час подій.
 
Залежність маси вантажу від навантаження на вісь

Приклад визначення маси вантажу по осьовій навантаженні. Двовісний сідельний тягач з тривісним напівпричепом, датчик навантаження встановлений на задній осі тягача (МАЗ 5440).
 
Навантаження на вісь, т Орієнтовна маса вантажу, т
Менше 2 Невірна калібрування системи
2,3 Напівпричіп відчеплений
4 Напівпричіп причеплений, маса вантажу 0
6 Напівпричіп причеплений, маса вантажу 9 - 9,5
8 Напівпричіп причеплений, маса вантажу 18 - 19
10 Напівпричіп причеплений , маса вантажу 27 - 28
 

Визначення маси вантажу, що перевозиться за значенням навантаження на візок: тривісний автомобіль-самоскид з навантаженням в 26 тонн на візок. Датчик навантаження встановлений на задній візку.
 
Навантаження на візок, т Орієнтовна маса вантажу, т
Менш 7 0
10 3,5 - 4
13 6,5 - 7
16 9,5 - 10
19 13 - 13,5
22 16,5 - 17
25 19,5 - 20

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

датчик навантаження на вісь, датчики навантаження, купити датчик навантаження на вісь, датчик навантаження купити Київ, датчик навантаження УкраїнаСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок