Датчик кута нахилу

Датчик кута нахилу

Модель:datchic-ugla
Наявність:Є в наявності
  • 1820 грн

Датчик кута нахилу призначений для вимірювання кута нахилу, щодо вектора сили тяжіння і нормалі нижньої поверхні корпусу датчика шляхом перетворення вимірюваної величини в цифровий або частотний сигнал і передачі його на зовнішній пристрій або систему контроля.ETS-TILT.RS485 є електронний прилад, який формує на виході цифровий сигнал прямо пропорційний куту нахилу щодо вектора сили тяжіння і нормалі нижньої поверхні корпусу датчика.


Найменування Значення
Живлення
Напруга живлення, В 12...24
Максимальний струм споживання, мА не більше 50
Параметри вихідного сигналу
Тип интерфейса RS-485
Протокол Modbus, Omnicomm
Цифровий код від 0 до 1023
Швидкість передачі даних за замовчуванням, біт / с 19200
Підтримувані швидкості передачі даних, біт / с 9600, 14440, 19200, 38400,57600, 115200
Діапазон вимірювань
Діапазон вимірювання, град від 0 до 180
Основна приведена похибка вимірювання кута нахилу, % ± 2
Загальні характеристики
Час безперервної роботи не обмежено
Масса, кг не більше 0,3
Відносна вологість навколишнього повітря не більше 95
Габаритні розміри, мм 70×30×20
Діапазон робочих температур, °С від мінус 40 до плюс 85

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Датчик кута нахилу, Датчик кута нахилу купити Київ, Датчик кута нахилу купити Україна, Датчик кута нахилу на замовлення Київ, Датчик кута нахилу на замовлення Україна, відеомоніторинг, gps моніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок