CUBE 70 MC колонка із заправкою по ключах оператора

CUBE 70 MC колонка із заправкою по ключах оператора

Модель:cube-mc_p236
Наявність:Є в наявності
  • 34720 грн

Опис товару

Розподільники дизельного палива для індивідуального користування. Надійна конструкція, призначена для різних видів використання: на стіні, на цистернах, на бочках, на спеціальних підставках. Самозаливний крильчатий насос, оснащений обводом, встановлений на віброгашучі опори. Механічне ущільнення. Індукційний двигун, оснащений тепловим захистом від перегріву.
Автоматичний пістолет з поворотним з'єднанням. Вбудований тримач пістолета з важелем пуску/зупинки насоса. Сітчастий фільтр з боку всмоктування насоса. Оснащені лічильниками літрів з овальними шестернями і електронним блоком для багатокористувацького управління і настройки подачі. Локальна пам'ять останніх 255 операцій. Інтерфейс ПК для експортування та організації даних. Можливість вказати код автомобіля і кілометраж, дату і час подачі.
Пропонуються магнітні ключі (Kit keys) для ідентифікації користувачів. Вартість 11000 грн
На замовлення: спеціальне програмне забезпечення з можливістю роздруку детальної інформації про подачу і підсумкові дані для користувача.

- Витрата до 70 л/хв.

- Похибка вимірювання: +/- 0.5%
- Безперервне функціонування від електромережі
- Рівень шуму нижче 75 дБ
- Захист IP55

Насос поставляється без всмоктуючого рукава. Укомплектуємо всмоктуючим і напірним рукавом будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності, при установці далі 10 метрів незначно буде знижуватися продуктивність).
Після практичних випробувань сміливо заявляємо, що насос піднімає паливо з глибини 3 метри. Випробування на «сухе» всмоктування з глибини більше трьох метрів не проводилися.
Також додатково рекомендуємо використовувати фільтр тонкого очищення палива.

МодельCUBE 70 MC
Продуктивність,
л/хв
70
Вид палива дизель
Тиск на виході, Бар2
Вага, кг25
Живлення, В220
Струм, А4
ВиробникPiusi
Тип лічильникаЕлектронний
Похибка до0.5%
Робоча температура-20/+50°С
Шнур живлення, м2
Висота «сухого» всмоктування,м2
Перепускний клапанТак
Впускний/випускний отвір 1'
Макс. час безперервної роботи,хв30
Ступінь вологозахищенностіIP55 
Рівень шуму, дБ75
Заборонені рідиниБензин, гас, вода 
Гарантійний термін12 міс.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

CUBE 70 MC колонка з заправкою по ключам оператора, CUBE 70 MC колонка з заправкою по ключам оператора на замовлення, CUBE 70 MC колонка з заправкою по ключам оператора купити Київ, CUBE 70 MC колонка з заправкою по ключам оператора на замовлення КиївСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок