BP - DC65 - насос для перекачування дизельного палива

BP - DC65 - насос для перекачування дизельного палива

Модель:BP DC65
Наявність:Є в наявності
 • 5012 грн

Основні переваги:

 •          Виробництво Україна, Bigga
 •          Переносний
 •          Насос може працювати як від 12В, так і від 24В, що дозволяє підібрати оптимальні умови живлення устаткування
 •          Різна продуктивність. Залежно від харчування насос може працювати з продуктивністю до 65 літрів палива хвилину
 •          Тривалий S1 цикл роботи при харчуванні 12В
 •          Насос обладнаний термозащитой
 •          Кабель прослужить довше за рахунок того, що він зроблений з масло-бензостійких матеріалів, а також має демфера і спеціальний захист
 •          Довжина кабелю 2,5 м
 •          Фільтр грубої очистки
 •          Сучасна і якісна кнопка включення
 •          Наявність клапана By-Pass захищає насос від поломок
 •          Гарантія 2 роки
 •          Якісна кнопка включення

Опис:

Насос BP-DC65 - окрема частина автозаправного комплексу. Він може застосовуватися для перекачування палива як сам по собі, так і в складі колонки. Цей насос може працювати при напрузі 12В і 24В, що дає можливість підібрати оптимальні умови по харчування. А також завдяки різному напрузі насоса, швидкість потоку палива може змінюватися - при 24В продуктивність 65 л / хв, а при 12В - 45 л / хв, і буде мати цикл безперервної роботи S1 тривалий. Насос оснащений клапаном By-Pass, який захищає станцію при закритому раздаточном крані від навантажень і поломок. Насос проведений в Україні, компанією Bigga, при дотриманні всіх необхідних норм. В ході розробки і створення BP-DC65 враховувалися нюанси експлуатації обладнання в українських умовах.

Живлення колонки:

12В чи 24В

Робочий ток при 12В:

8А-11А

Робочий ток при 24В:

17А-25А

Продуктивність12в:

45 литра в хв

Продуктивність 24в:

65 литра в хв

Цикл безперервної роботи 12В:

S1 продолжительный

Цикл безперервної роботи 24В:

15 хв

Клас вологозахисту:

IP 55

Висота "сухого" всмоктування:

2 метра

Тиск на виході макс 12в.:

1,5 Бар

Тиск на виході макс 24в.:

1,8 Бар

Робоча температура:

от -20 до +50

Клапан By-Pass (обвідний):

есть, вбудований

Дозволені рідини:

дизель

Заборонені рідини:

Керосин, бензин, алкоголь, газ, вода

З'єднання різьблення вхід / вихід:

1 '' BSP

Вага:

 3,1 кг

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

BP-DC65 - насос для перекачування дизельного палива, BP-DC65 - насос для перекачування дизельного палива купити Київ, BP-DC65 - насос для перекачування дизельного палива на замовлення, BP-DC65 - насос для перекачування дизельного палива купити Київ, BP-DC65 - насос для перекаСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок