BP - DC60 - 12/24 - насос для перекачування дизельного палива

BP - DC60 - 12/24 - насос для перекачування дизельного палива

Модель:BP-DC60-12/24
Наявність:Є в наявності
  • 5124 грн

 Насос BP-DC60-12 - окрема частина автозаправного комплексу. Насос може застосовуватися для перекачування палива як сам по собі, так і в складі колонки. ВІН оснащений клапаном By-Pass, який захищає станцію при закритому раздаточном крані від навантажень і поломок. Перевагою є наявність вбудованого обслуговується сітчастого фільтра грубої очистки 300 мкм, що дає можливість не допустити потрапляння сміття в насос.

      Завдяки наявності в конструкції BP-DC60-12 торцевого метало-графітового ущільнення замість сальника використання насоса є більш довговічним і безпечним. Корпус насоса виконаний з чавуну, в ньому передбачено два дренажних каналу в насосній камері, що дозволяє безпечно встановлювати BP-DC60-12 в будь-якому положенні. Матеріал ротора сталь. Ротор має особливу форму підвищує ефективність роботи насоса і електродвигуна.

     Силовий кабель проведений з маслобензостойких матеріалів, що забезпечить тривалий термін його служби, а також має спеціальний захист.

     

Основные атрибуты
Страна производительУкраина
Производитель  Bigga
Гарантийный срок  24 мес
Разрешенные жидкостидизель
Производительность, л/мин63
Цикл непрерывной работы:S2 (30мин работает/30мин остывает)
Запрещенные жидкостикеросин, бензин, алкоголь, газ, вода
Питание насоса:12
Класс влагозащитыIP55
Высота "сухого" всасывания2 м
Давление на выходе макс.Бар1,8
Рабочая температураот -20 до +50
Клапан By-Pass (обводной)есть, встроенный
Соединения резьба вход/выход1'' BSP

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

BP-DC60-12 / 24 - насос, BP-DC60-12 / 24 - насос купити, BP-DC60-12 / 24 - насос на замовлення, BP-DC60-12 / 24 - насос купити Київ, BP-DC60-12 / 24 - насос на замовлення Київ, gps моніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок