Бортовий обліковий комп'ютер БУК

Бортовий обліковий комп'ютер БУК

Модель:Bortovoi-computer-BYK
Наявність:Є в наявності
  • 3864 грн

Бортовий обліковий комп'ютер (ETS.BUC) призначений для реєстрації та надання облікової інформації про роботу транспортного засобу:

· Контролювати паливо в ємностях транспортних засобів, коли необхідний тільки облік витрат палива, а в шляхові листи заноситься залишок у баку;        

·          Виконувати функцію розширювача входів / виходів для терміналів моніторингу, що дозволяє вам заощадити на покупці додаткових терміналів при контролі палива на об'єктах з великою кількістю ємностей або створити телеметрію технологічних об'єктів;

·          Контролювати паливо, пропущене через проточний витратомір;

·          Контролювати вироблення: пробіг, час руху, час простою;

·          Контролювати машиночаса, час роботи обладнання;

·          Контролювати технологічні параметри - обороти, швидкість, і т.п .;

·          Керувати установками без втручання людини за заданими алгоритмами;

·          Сигналізувати персоналу при виході параметра за допустимий діапазон, наприклад, сигналізація заповнення групи бочок;

·          Вирішувати завдання дозування, наприклад, виключення насоса, що підкачує при заповненні ємності.

Найменування значення
живлення
Напруга живлення, В 10 ... 30
Струм споживання, мА до 100
Параметри вихідного сигналу
Інтерфейс RS-232 є ***
Інтерфейс RS-485 є ***
Протокол передачі даних по RS-232 (RS-485) ModBus / Omnicomm
Інтерфейс I-Wire є
Входи / виходи
Кількість дискретних входів, шт. 4
Діапазон вимірюваних частот, Гц від 20 до 10000
Основна приведена похибка вимірювання,% 0,1
Кількість аналогових входів, шт. 4
Аналогові входи AIN1 AIN2 діапазон вимірювань, В 0-10
Аналогові входи AIN3 AIN4 діапазон вимірювань, В 0-30
Кількість дискретних виходів (на управління обладнанням): 2 **
Тип виходу відкритий колекторний
Максимальний струм навантаження, мА 500
Максимальна напруга, що комутується, В 30
датчики
Число датчиків, що підключаються (для ETS.BUK з платою RS-232) 1
Число датчиків, що підключаються (для ETS.BUK з платою RS-485) 1 (4 *)
Віртуальні датчики 4
загальні характеристики
Пороги спрацьовування, математичні операції розширені
конфігурується екран є
маса, кг не більше 0,5
Габаритні розміри, мм 70x45x130
Діапазон робочих температур, ° С від -40 до +80

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

датчик рівня палива, купити дуть, gps моніторинг, контроль палива, розкрадання палива, облік палива, купити, Бортовий обліковий комп'ютер БУК на замовлення, Бортовий обліковий комп'ютер БУК Київ, Бортовий обліковий комп'ютер БУК купити УкраїнаСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок