BGM - 120 - лічильник обліку дизельного палива / Механічний

BGM - 120 - лічильник обліку дизельного палива / Механічний

Модель:BGM - 120
Наявність:Є в наявності
  • 4144 грн

Основні переваги:

·         Виробник Украина, Bigga

·         Чотирирозрядний рахунковий механізм

·         Механічний

·         Може здійснювати облік при потоці палива до 120 л / хвилину

·         Гарантія 2 роки

Опис:

BGM-120 - лічильник для обліку витрат дизельного палива. Тип лічильника - механічний. Регулятор потоку оснащений чотиризначною облікової шкалою. У нього є дві шкали, одна для загального показника всього перекаченние палива, а друга шкала для обліку одноразової заправки, і її можна скинути на нуль. При цьому, у BGM-120 є калібрувальна функція. Застосовується лічильник в комплекті з електричним насосом з обвідним клапаном. За хвилину витратомір може врахувати від 20 до 120 літрів, а похибка становить близько 1%. Лічильник проведений в Україні, компанією Bigga, при дотриманні всіх необхідних норм. В ході розробки і створення BGM-120 враховувалися нюанси експлуатації обладнання в українських умовах. Він може працювати в зимових умовах при низьких температурах, від -20С до + 50С


           Одиниця обліку:

Літр

Пропускна здатність:

20-120 л/мин

Тип:

плавающий диск

Цифри на шкалі:

4 (1111)

Цифр на шкалі:

8 (11111111)

Робочий тиск  (макс):

3,5 бар

Похибка:

до 1%

В'язкість рідини (маск):

50 cps*

З'єднання різьблення:

1' (25 мм)

Матеріал корпусу:

алюміній

Матеріал кожуха:

пластик

Вага:

2,2 кг

Розміри:

220х220х200 мм

Гарантія:

2 роки

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

BGM-120 - лічильник обліку дизельного палива / Механічний, gps моніторинг, BGM-120 - лічильник обліку дизельного палива / Механічний купити Київ, BGM-120 - лічильник обліку дизельного палива / Механічний купитиСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок