BAG - 800 220-150

BAG - 800 220-150

ВиробникиGESPASA
Модель:bag-800_p166
Наявність:Є в наявності
  • 54040 грн

Опис товару

Насос BAG-800 з продуктивністю 100-150 л / хв є досить зручне і просте рішення для перекачування бензину, дизельного палива, гасу. Може використовуватися в самих різних умовах: при будівництві, в комунальних роботах, в сільському господарстві, в авіації, в промисловості або для організації приватної міні-АЗС. Головне, щоб був доступ до мережі 220 В. Модель BAG-800 представлена ​​самовсмоктувальним, ексцентричним, вибухозахищеним електронасосом з саморегульованими лопатями. Насос оснащений спеціальним перепускним клапаном, що відповідає за обвід палива на випадок закриття роздаткового крана при включеному насосі.

Модель BAG-800
220-150
Продуктивність,л / хв 100-150
Вид топлива Бензин, керосин, дизель
Тиск на виході, Бар
2
Вага, кг 33,5
Живлення, В 220
Ток, А 5,7-6,3
Виробник Gespasa (Испания)
Рабочая температура -20/+50°С
Шнур живлення, м 2
Висота «сухого» всмоктування, м
3
Перепускний клапан Да
Впускний / випускний отвір
1 1/2' x 1 1/2'
Макс. час безперервної роботи, хв
S1 продолжительный
Ступінь вологозахисту
IP55 
Рівень шуму, дБ
80
Заборонені рідини
Кислоты, вода 
Гарантійний срок 12 мес.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

BAG-800 220-150 купить, BAG-800 220-150 на заказ, BAG-800 220-150 на заказ Украина, BAG-800 220-150 gps мониторинг, BAG-800 220-150 купить Киев, BAG-800 220-150 купить УкраинаСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок