АвтоГРАФ-Mobile PERSONAL TRACKER

АвтоГРАФ-Mobile PERSONAL TRACKER

Модель:АвтоГРАФ-Mobile PERSONAL TRACKER
Наявність:Є в наявності
  • 4480 грн

Персональний контроллер моніторингу АвтоГРАФ- Mobile - це компактний автономний електронний самописець, що реєструє усі переміщення контрольованого об'єкту шляхом запису часу і маршруту у вигляді точок з географічними координатами, отриманих з супутників глобальної навігаційної супутникової системи GPS (NAVSTAR) і/або ГЛОНАСС, а також використовуючи дані базових станцій стільникового зв'язку (LBS).1

Додатково, контроллер дозволяє вести запис ряду інших параметрів : швидкість, напрям руху, запрограмовані події, факти натиснень на тривожну кнопку, вхід / вихід із запрограмованих геозон і так далі

Накопичені дані передаються через мережу оператора стільникового зв'язку стандарту GSM 850/900/1800/1900 Мгц за допомогою технології пакетної передачі даних GPRS на виділений сервер, з якого вони можуть бути отримані через мережу Інтернет для подальшого аналізу і обробки диспетчерським програмним забезпеченням.

Для передачі тривожних подій додатково може використовуватися технологія коротких текстових повідомлень (SMS) і голосовий виклик.

ЗАСТОСУВАННЯ:

Пристрій може використовуватися для контролю персоналу підприємств, здійснювати контроль використання робочого часу працівників, фактів їх прибуття і знаходження в необхідних місцях і зонах, виконання завдань, подання тривожних сигналів і тому подібне. Це відкриває широкі можливості по використанню облаштування мерчендайзерами, торговими представниками, експедиторами, водіями, охоронцями, обхідниками і тому подібне

Крім того, пристрій може використовуватися для контролю місцезнаходження дітей, що вчаться, фіксації фактів відвідування ними учбових закладів, прибуття додому, відвідування ними додаткового зайняття, секцій, виявлення виходу за межі разрешеных зон і/або відвідування заборонених зон (функція geofencing - геоограда), подання ними сигналу тривоги у разі потреби.

Також пристрій підходить для контролю місцезнаходження літніх людей, фіксації фактів їх прибуття додому і відходу з будинку, виявлення виходу за межі двору і/або відвідування різних об'єктів (поліклініка, магазин, пошта і тому подібне), подання сигналу тривоги у разі потреби.

Мандрівники і туристи зможуть не лише записати свою поїздку або маршрут, але і поділитися їм з іншими практично в реальному часі.

Окрім персонального використання, пристрій може використовуватися для контролю місця розташування різних транспортних засобів, як в автономному режимі, так і з підключенням до бортової мережі живлення транспортного засобу.

НАВІГАЦІЯ І ЗВ'ЯЗОК
Визначення місця розташування- GNSS, LBS (по супутниках і/або стільникових вишках)
ГЛОНАСС / GPS модуль- Навігаційний приймач uBlox MAX - M8Q
- Підтримка ГЛОНАСС GPS / GALILEO / Beidou
- 72 канали
- Підтримка A - GNSS, D - GPS
- Час виходу на робочий режим (тип.) : не більше 26 з1
- Точність: 2 м1 (CEP)
- Внутрішня антена
GSM модуль- GSM (GPRS / SMS) 850 / 900 / 1800 / 1900 Мгц
- 2 x SIM
- Внутрішня антена
ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Пам'ять- FLASH (до 270.000 записів)
Інтерфейс зв'язку з ПК- USB 2.0
Датчики- Вбудований 3-х осьовий акселерометр / датчик руху
Акумулятор- Li - Ion, 3.7 В, 1800 мАч
- Зарядка від USB або зарядного пристрою
- Час зарядки : ≈ 160 хвилин
- Напруга зовнішнього живлення / заряду : 5 В
Додаткові можливості- Тривожна кнопка (Голосовий зв'язок / SMS)
- Сплячий (економічний) режим
Робоче середовище- Температурний діапазон роботи : - 20. 85 °З
- Температурний діапазон зарядки : 0. 45 °З
Габаритні розміри і маса- 92 х 58 х 22 мм, 90 г
Середній термін служби- 10 років

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

АвтоГРАФ-Mobile PERSONAL TRACKER, gps трекер, gps, gps мониторинг, АвтоГРАФ-Mobile PERSONAL TRACKER купить Киев, АвтоГРАФ-Mobile PERSONAL TRACKER купить Украина, АвтоГРАФ-Mobile PERSONAL TRACKER на заказ Киев, АвтоГРАФ-Mobile PERSONAL TRACKER УкраинаСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок