Дисплей водія АвтоГРАФ-INFO

Дисплей водія АвтоГРАФ-INFO

Модель:АвтоГРАФ-INFO
Наявність:Є в наявності
 • 5040 грн

АВТОГРАФ-ИНФО - це інформаційний дисплей, призначений для зв'язку з водієм і відображення параметрів руху транспортного засобу, а також роботи його вузлів, агрегатів, різних датчиків і додаткового устаткування.

Інформаційний дисплей АВТОГРАФ-ИНФО за своїми параметрами відповідає усім вимогам до АСН для установки на пасажирському транспорті, спецтехніці і комерційному транспорті.

Інформаційний дисплей АВТОГРАФ-ИНФО забезпечує наступні можливості і функції :

 • Обмін формалізованими і довільними повідомленнями між водієм і диспетчером;
 • Автоматичне оголошення зупинок (автоінформатор);
 • Рекламні оголошення і геоконтекстна реклама;
 • Гучний зв'язок водія з диспетчером;
 • Гучний зв'язок водія з салоном (окремий звуковий канал);
 • Контроль і індикація параметрів транспортного засобу : швидкість, температура, рівень палива і так далі;
 • Відображення навантаження на осі (при установці відповідних додаткових датчиків);
 • Підключення камер спостереження за салоном і зовнішніх камер з відображенням запису на дисплеї;
 • Повідомлення про тривожних і інших ситуаціях, що вимагають швидкого реагування;
 • Робота зі світлодіодними інформаційними табло.
ГЛОНАСС / GPS модуль - Навігаційний приймач uBlox MAX - M8Q - Підтримка ГЛОНАСС GPS / GALILEO / Beidou - 72 канали - Час виходу на робочий режим (тип.) : не більше 26 с2 - Підтримка A - GNSS, D - GPS - Точність: 2 м2 (CEP)
Пам'ять - FLASH (до 270.000 записів) - MicroSD (до 32 Гб)
Робоче середовище Температурний діапазон: - 40... 85 °З
Габаритні розміри і маса 160 х 96 х 37 мм, 270 г
Середній термін служби 10 років
Процесор - ARM Cortex - M4 LPC 4088fet208
Екран - 5 дюймів, 800 x 480 - TFT, сенсорний
Audio - 2 x звукових каналу - 6 Вт на канал
Електричні характеристики - Напруга живлення : 10.50 В - Споживаний струм (при 12 В, 22 °С) - в звичайному режимі: 250 mA - в режимі відтворення звуку : 1880 mA
Шини даних - 3 x RS - 485 - 1 x USB 2.0
Входи / виходи - 4 x дискретних входу - 1 високоомний вхід - 1 x дискретний вихід

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

датчик рівня палива, купити дуть, gps моніторинг, контроль палива, розкрадання палива, облік палива, купити Дисплей водія Автограф-INFO, Дисплей водія Автограф-INFO на замовлення, Дисплей водія Автограф-INFO купити Київ, Дисплей водія Автограф-INFO на замовлення Україна, Дисплей водія Автограф-INFO на замовлення КиївСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок