АвтоГРАФ-GSM+WiFi (ГЛОНАСС / GPS)

АвтоГРАФ-GSM+WiFi (ГЛОНАСС / GPS)

ВиробникиООО "ТЕХНОКОМ"
Модель:АвтоГРАФ-GSM+WiFi
Наявність:Є в наявності
  • 6440 грн

Контроллер моніторингу транспорту бортової АвтоГРАФ- GSM WiFi - це компактний електронний самописець, що реєструє усі переміщення транспортного засобу шляхом запису часу і маршруту у вигляді точок з географічними координатами, отриманих з супутників глобальної навігаційної системи GPS (NAVSTAR) і/або ГЛОНАСС.1

Додатково, контроллер дозволяє здійснювати контроль за дотриманням режиму праці і відпочинку водіїв, їх ідентифікацію, а також вести запис ряду інших параметрів пристрою і транспортного засобу : швидкість, напрям руху, прискорення, висоту, пробіг, події, частоту імпульсів, лічильники і стани дискретних і аналогових входів контроллера, дані від зовнішній датчик і шина дані, витрату і рівень паливо, оборот двигун, температура в рефрижератор, кількість увійшов і вийшов пасажир і багато що інший.

Накопичені дані передаються через мережу оператора стільникового зв'язку стандарта1 3g UMTS або GSM 850/900/1800/1900 Мгц за допомогою технології пакетної передачі даних GPRS або через мережу Wi - Fi (IEEE 802.11 b/g/n) на виділений сервер, з якого вони можуть бути отримані через локальну мережу або мережу Інтернет для подальшого аналізу і обробки диспетчерським програмним забезпеченням.

При цьому один з каналів задається програмно основним, інший резервним. Якщо, з якихось причин, передача даних на сервер по основному каналу неможлива, пристрій використовує резервний канал для передачі даних.

Крім того, можлива передача даних через мережу Wi - Fi безпосередньо на робоче місце диспетчера в теку даних диспетчерського ПО "Автограф" або на переносний комп'ютер (ноутбук, UMPC) для перенесення або безпосередньої роботи. Окрім цього зберігається можливість дротяного прочитування даних через USB- порт.

Крім того, контроллер дозволяє обмінюватися з диспетчером повідомленнями і завданнями за допомогою SMS, а також за допомогою дисплея зв'язку з водієм, управляти зовнішніми пристроями за допомогою дискретних виходів і шин даних.

Пристрій може використовуватися практично на будь-яких видах транспортних засобів.

НАВІГАЦІЯ І ЗВ'ЯЗОК
ГЛОНАСС / GPS модуль- Навігаційний приймач uBlox MAX - M8Q
- Підтримка ГЛОНАСС GPS / GALILEO / Beidou
- 72 канали
- Підтримка A - GNSS, D - GPS
- Час виходу на робочий режим (тип.) : не більше 26 з1
- Точність: 2 м1 (CEP)
- Зовнішня антена (SMA)
GSM модуль- 3g UMTS2 / GSM (GPRS / SMS) 850 / 900 / 1800 / 1900 Мгц
- 2 x SIM
- Зовнішня антена (SMA)
Wi - Fi модуль- 802.11 b / g / n
- WPA2 Personal і Enterprise
- Вихідна потужність: 17.0 dBm
- Чутливість: - 94.7 dBm
- Зовнішня антена (SMA)
ІНТЕРФЕЙСИ
Шини даних- 2 x CAN (SAE J1939 / FMS)
- 2 x RS - 485 (TIA / EIA - 485 - A)
- 1 x RS - 232
- 1 x 1 - Wire
- 1 x USB 2.0
Входи / виходи- 6 дискретних входів: 4 входи по "-", 2 входи по " "
- 2 аналогово-дискретні входи (що конфігуруються)
- 1 високоомний вхід
- 2 дискретні виходи
- 1 вхід RPM (для підрахунку оборотів двигуна)
Голосовий зв'язок (GSM)- Вхід мікрофону, підсилювач гучного зв'язку
- Вхід для підключення кнопки "Відповідь-виклик"
ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Пам'ять- FLASH (до 270.000 записів)
- eMMC 4 Гб
Датчики- Вбудований 3-х осьовий акселерометр / датчик руху
Зовнішня резервна АКБ
(не входить в комплект)
- Свинцево-кислотна, 12 В
- Ланцюг заряду зовнішньої АКБ
- Час повного заряду АКБ : 30 годин
Електричні характеристики- Напруга живлення контроллера : 10...50 В (макс. 60 В)
- Максимальний споживаний струм (при 12 В, 22 °С)
- в режимі запису : 80 мА
- в режимі передачі даних : 320 мА
Робоче середовище- Температурний діапазон: - 40... 85 °З
- Захисний корпус: IP54
Габаритні розміри і маса- Стандартний корпус: 138 х 67 х 27 мм, 110 г
- Захисний корпус: 138 x 92 x 27 мм, 150 г
Середній термін служби- 10 років

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Автограф-GSM + WiFi (ГЛОНАСС / GPS), Автограф-GSM + WiFi (ГЛОНАСС / GPS) купити Київ, Автограф-GSM + WiFi (ГЛОНАСС / GPS) купити Україна, Автограф-GSM + WiFi (ГЛОНАСС / GPS) на замовлення Київ, Автограф-GSM + WiFi (ГЛОНАСС / GPS) на замовлення Україна, gps моніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок