ALPHA DC - 65 - комплект для перекачування дизельного палива / Автоматичний пістолет

ALPHA DC - 65 - комплект для перекачування дизельного палива / Автоматичний пістолет

Модель:ALPHA DC - 65
Наявність:Є в наявності
 • 6944 грн

Основні переваги:

   

 •          Виробництво Україна, Bigga;
 •          Переносний комплект;
 •          Комплект може працювати як від 12В, так і від 24В, що дозволяє підібрати оптимальні умови живлення устаткування;
 •          Різна продуктивність. Залежно від харчування насос може працювати з продуктивністю до 65 літрів палива хвилину;
 •          Тривалий S1 цикл роботи при харчуванні 12В;
 •          Комплект обладнаний термозащитой;
 •          Кабель прослужить довше за рахунок того, що він зроблений з масло-бензостійких матеріалів, а також має демпфери та спеціальний захист;      
 •          Довжина кабелю 2,5 м;
 •          Фільтр грубої очистки;
 •          Сучасна і якісна кнопка включення;
 •          Наявність клапана By-Pass захищає насос від поломок;
 •          Гарантія 2 роки.


опис:

Набір ALPHA DC-65 - оптимальне переносне рішення для заправки техніки дизельним паливом. Він може застосовуватися для перекачування палива як сам по собі, так і в складі колонки. Комплект рекомендовано використовувати для заправки сільськогосподарської, будівельної, вантажної техніки, моторів для катерів і човнів, і інших двигунів, які працюють на дизельному паливі. Наприклад, це можуть бути комбайни, трактори, вантажівки, тягачі, генератори. Цей набір може працювати при напрузі 12В і 24В, що дає можливість підібрати оптимальні умови по харчування. А також завдяки різному напрузі насоса, швидкість потоку палива може змінюватися - при 24В продуктивність 65 л / хв, а при 12В - 45 л / хв, і буде мати цикл безперервної роботи S1  тривалий. Комплект оснащений клапаном By-Pass, який захищає станцію при закритому раздаточном крані від навантажень і поломок. Набір проведений в Україні, компанією Bigga , при дотриманні всіх необхідних норм. В ході розробки і створення ALPHA  DC- 65 враховувалися нюанси експлуатації обладнання в українських умовах.  


Харчування комплекту:

12В / 24В

Робочий струм при 12В:

8А-11А

Робочий струм при 24В:

17А-25А

Продуктивність 12В:

45 літрів за хвилину

Продуктивність 24В:

65 літрів за хвилину

Цикл безперервної роботи 12В:

S1 тривалий

Цикл безперервної роботи 24В:

15 хвилин

Клас вологозахисту:

IP55

Тиск на виході макс. 12В:

1,5 Бар

Тиск на виході макс. 24В:

1,8 Бар

Висота «сухого» всмоктування:

2 метра

Клапан By-Pass (обвідний):

є

З'єднання (різьблення):

1 '' BSP

Температура експлуатації:

від -20C до + 50С

Максимальна в'язкість рідини:

дизельне паливо

Дозволені рідини:

дизель

Заборонені рідини:

гас, бензин, алкоголь, вода, газ

Максимальний рівень шуму:

75 дБ

Вага нетто:

6,6 кг

Вага брутто:

7,2 кг

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

ALPHA DC-65, ALPHA DC-65 купити Київ, ALPHA DC-65 купити Україна, ALPHA DC-65 на замовлення Київ, ALPHA DC-65 на замовлення Україна, заправний обладнання, gps моніторинг, відеомоніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок