ALPHA DC - 60-12/24 - комплект для перекачування дизельного палива / Автоматичний пістолет

ALPHA DC - 60-12/24 - комплект для перекачування дизельного палива / Автоматичний пістолет

Модель:ALPHA DC - 60-12/24
Наявність:Є в наявності
  • 7112 грн

Основні переваги:

  •        Мінімальна вартість;
  •        Виробник Bigga (Україна);     
  •        Переносний комплект;
  •        Вбудований термозахист;   
  •        Демпфери і захист на кабелях значно продовжать їх термін служби;
  •        Наявність клапана By-Pass захищає колонку від поломок;
  •        Вбудований фільтр грубої очистки;

Краще рішення для заправки техніки та обліку палива, в умовах, де немає живлення 220В. Дана модель ідеально підходить для обліку та заправки дизельним паливом будівельної та сільськогосподарської техніки, катерів і моторних човнів, також можна використовувати як для роздачі палива обладнання для бензовоза Насос має вбудований обвідний By-Pass клапан, який «обводить» паливо при включеному насосі і закритому раздаточном крані. Колонка проведена в Україні, компанією Bigga, при дотриманні всіх необхідних норм. В ході розробки і створення Bigga Alpha DC60-24 враховувалися нюанси експлуатації обладнання в українських умовах


У комплекті:
• ротаційний лопатевий насос самовсмоктуючого типу з вбудованим обвідним клапаном Bigga BP  DC6 0- 24
• електропровід з автомобільними клемами 
• електричний вимикач (в корпусі насоса)
• паливний роздатковий шланг - 4 м (На замовлення 6-10 м) 
• автоматичний паливо- кран, з відсікачем  BM-60
• металева панель, на яку закріплено лічильник і насос

Насос поставляється без всмоктуючого рукава. Укомплектуємо рукавом будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності).

Живлення: 24 вольт
продуктивність: 60 л / хв
Цикл безперервної роботи: S2 30 хвилин
Клас захисту від вологи: IP55
Тиск на виході макс .: 1,4 Бар
Висота «сухого» всмоктування: 2 метра
Обвідний клапан: вбудований
Дозволені рідини: дизель
Заборонені рідини: газ, алкоголь, вода, бензин, гас
Максимальний рівень шуму: 75 дБ
Гарантія: 2 роки

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

ALPHA DC-60-12 / 24, ALPHA DC-60-12 / 24 купити Київ, ALPHA DC-60-12 / 24 купити Україна, ALPHA DC-60-12 / 24 на замовлення Київ, ALPHA DC-60-12 / 24 на замовлення Україна, відеомоніторинг, gps моніторинг, заправний обладнання, комлпект для перекачування дизельного паливаСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок