AGFC: ТОПЛИВОРОЗДАТОЧНИЙ КОНТРОЛЛЕР

AGFC: ТОПЛИВОРОЗДАТОЧНИЙ КОНТРОЛЛЕР

Модель:AGFC: ТОПЛИВОРАЗДАТОЧНЫЙ КОНТРОЛЛЕР
Наявність:Є в наявності
  • 4200 грн

Контроллер відпустки палива AGFC використовується на пересувних (паливозаправниках) і стаціонарних автозаправних станціях (АЗС).

Контроллер AGFC дозволяє робити ідентифікацію об'єкту заправки за допомогою RFID- карт або міток, здійснювати дозовану і не дозовану відпустку палива, а також фіксувати об'єм, час початку, кінця, тривалість і точне місце розташування відпустки палива (чи інших рідин), виключаючи приписки, нецільову відпустку палива і інші порушення.

Об'єктом заправки може виступати фізична особа (наприклад, водій або приймальник), або транспортний засіб, агрегат або стаціонарний об'єкт (наприклад, сховище).

Контроллер призначений для використання спільно з АСН "Автограф" і витратомірами (лічильниками) рідини з імпульсним виходом. В якості витратоміру можна використати широко вживаний лічильник ППО- 25-1,6 СУ (чи аналогічний) з облаштуванням знімання сигналу УСС-б- 70.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Типи підтримуваних карт- EM - Marine 125 кГц
Інтерфейси- 1 х RS - 485 (TIA/EIA - 485 - A)
Входи / виходи- 3 дискретні входи
- 1 дискретний вихід індикації
- 1 дискретний вихід управління насосом
Електричні характеристики- Напруга живлення : 10.60 В
- Споживаний струм (при 12 В, 22 °С) : не більше 160 мA
Температурний діапазон- - 40. 85 °З
Габаритні розміри і маса- 94 х 65 х 18 мм, 140 г
Середній термін служби- 10 років

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

датчик рівня палива, купити дуть, gps моніторинг, контроль палива, розкрадання палива, облік палива, купити паливо-контролер, паливо-контролер на замовлення, паливо-контролер купити КиївСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок