AG - 800 220-80

AG - 800 220-80

ВиробникиGESPASA
Модель:ag-800_p165
Наявність:Є в наявності
  • 30520 грн

Опис товару

Насос AG-800 дозволяє вирішити проблеми з дозаправкою спецтехніки та транспорту, що використовується в будівництві, в сільському господарстві, в промисловості і в автопарках. Насос може використовуватися для перекачування дизельного палива, гасу, бензину. Модель укомплектована самовсмоктувальним лопатевим двигуном з продуктивністю до 80 л / хв, що працює при напрузі 220 В і розвиває до 1430 оборотів в хвилину. Двигун оснащений захистом від перегріву і попадання вологи, що гарантує його безперебійність і тривалу справність. Насос виконаний у вибухозахищеному виконанні, підтвердженим європейським сертифікатом EExd IIB T4 ISSEP02 ATEX036. Тривалість безперервної роботи становить 30 хв. Модель підтримує експлуатацію при температурах від -20 до +50 градусів Цельсія. Насос в стані піднімати паливо при «сухому» всмоктуванні з глибини до 2,7 м, розвиваючи тиск на виході до 2 Бар. Модель комплектується вбудованим клапаном для обводу палива в разі закриття роздаткового крана при включеному моторі. Розмір насоса - 350х165х155 мм, вага - 17,4 кг. 

Модель AG-800
220-80
Продуктивність,
л/мин
70-80
Вид топлива Бензин, керосин, дизель
Тиск на виході, Бар
2
Вага, кг 17,4
Живлення, В 220
Ток, А 2,3-3,5
Виробник Gespasa (Испания)
Рабоча температура -20/+50°С
Шнур живлення, м 2
Висота «сухого» всмоктування, м
2,7
Перепускний клапан Да
Впускний / випускний отвір
1' x 1'
Макс. час безперервної роботи, хв
30
Ступінь вологозахисту
IP55 
Рівень шуму, дБ
75
Заборонені рідини
Кислоты, вода 
Гарантійний термін
12 мес.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Насос AG-800, насос AG-800 купити Київ, Насос AG-800 купити України, Насос AG-800 на замовлення Київ, встановити насос AG-800, насос AG-800 на замовлення Україна, gps моніторинг, відеомоніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок