IRON EX 12,24-50

IRON EX 12,24-50

Модель:ag-600_p66
Наявність:Є в наявності
  • 24360 грн

Опис товару

Насос IRON EX може використовуватися для вирішення самих різних завдань з перекачування рідин в сільському господарстві, в промисловості, при будівництві, в транспортних господарствах і т.п. Особливо модель підійде тим, кому необхідно провести заправку техніки або транспорту бензином і дизельним паливом в польових умовах при відсутності мережі в 220 В. Справа в тому, що пристрій комплектується 12/24-вольта електронасосом з продуктивністю до 50 л / хв. Мотор має захист від перегріву і вологи. Практичні випробування показали, що висота «сухого» всмоктування насоса досягає 2,7 м. Модель підтримує експлуатацію при температурах від -20 до +50 градусів Цельсія. Тиск на виході при використанні дизельного палива складає 2 Бар. Модель IRON EX50 можна використовувати для перекачування дизеля, бензину, гасу. Насос комплектується вбудованим пропускним клапаном для обводу рідини в разі закриття крана при робочому двигуні. Насос виконаний у вибухозахищеному виконанні, підтвердженим європейським сертифікатом EExd IIB T4 ISSEP02 ATEX036. Розмір моделі - 265х165х155 мм, а вага - 11,4 кг.

Модель IRON EX
12-50
IRON EX
24-50
Продуктивність,л / хв 50 50
Вид топлива Бензин, керосин, дизель
Тиск на виході, Бар
2 2
Вага, кг 11,2 11,2
Живлення, В 12 24
Ток, А 20-27 10-14
Виробник Gespasa (Испания)
Рабоча температура -20/+50°С
Шнур живлення с зажимами,м 2
Висота «сухого» всмоктування, м
2,7
Перепускний клапан Да
Впускний / випускний отвір
1' x 1'
Макс. час непрeривной роботи, хв
30
Ступінь вологозахисту
IP55 
Рівень шуму, дБ
75
Заборонені рідини
Кислоты, вода 
Гарантійний срок 12 мес.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

IRON EX 12-24-50, IRON EX 12-24-50 купити Київ, IRON EX 12-24-50 купити Україна, IRON EX 12-24-50 на замовлення, IRON EX 12-24-50 на замовлення Україна, відеомоніторинг, gps моніторинг, купити насос для перекачуванняСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок