Паливний насос AG - 35 IRON - 50 12,24-50

Паливний насос AG - 35 IRON - 50 12,24-50

ВиробникиGESPASA
Модель:ag-35_p50
Наявність:Є в наявності
  • 7000 грн

Опиc товару

Насос AG-35 відрізняється довговічністю, зносостійкістю і потужною продуктивною помпою, які забезпечують тривалу безперебійність роботи і якісну перекачування дизельного палива. Ці та багато інших достоїнств повністю виправдовують вартість даної моделі. Насос оснащується вбудованим фільтром грубої очистки, а також перепускним клапаном, призначеним для обводу палива на випадок закриття роздаткового крана при включеному механізмі. Головним елементом моделі AG-35 є 12,24-вольта самовсмоктувальний лопатевої електронасос з продуктивністю 50 л / хв, що дозволяє виконувати перекачування палива в умовах відсутності харчування 220 В. Мотор обладнаний плавким запобіжником на 30 А. Є також захист від вологи класу IP55. Модель AG-35 експлуатується при температурах від -20 до +50 градусів і може безперервно працювати, зберігаючи свої робочі характеристики до 30 хвилин, розвиваючи тиск на виході до 1,2 Бар. Під час роботи рівень видаваного шуму не перевищує 80 дБ. У режимі «сухого» всмоктування модель в змозі підняти паливо з глибини до 2 метрів. Працює насос з дизелем. Забороняється його використовувати для переливу води, бензину, алкоголю, газу або гасу. Вага моделі складає 4,7 кг. 


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Насос AG-35 купити, Насос AG-35 купити Київ, Насос AG-35 купити Україна, Насос AG-35 на замовлення Київ, Насос AG-35 на замовлення Україна, gps моніторинг, gps моніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок