AF3000 220-60,80,100

AF3000 220-60,80,100

Модель:af3000-60-80-100_p171
Наявність:Є в наявності
  • 17920 грн

Опис товару

Паливороздавальна колонка AF3000 60 призначена для перекачування дизельного палива і заправки різної спецтехніки і транспорту. Модель представлена ​​електронасосом з продуктивністю 60 л/хв, що працює від мережі 220 В з струмом 2,4 А. Мотор володіє захистом від вологи класу IP55 і оснащений електричним вимикачем на корпусі. Для підключення до мережі є в комплекті 2-метровий кабель. Діаметр впускного і випускного отвору - один дюйм. Експлуатується насос при температурах від -20 до +50 ° C. Забороняється використовувати модель AF3000 60 для переливу води, алкоголю або газу. Насос оснащений вбудованим фільтром грубого очищення і перепускним клапаном для обводу палива на випадок закриття роздаткового крана при включеній системі. Модель також укомплектована механічним лічильником Tech-Flow 4C , металевим коробом-панеллю, 4-метровим напірним рукавом, посадкою під кран і автоматичним паливороздавальним пістолетом. Вага насоса - 22 кг. 

колонка AF3000

 

У комплекті : 


• металевий короб-панель, в який вмонтований насос і лічильник 
• самовсмоктувальний лопатевий електронасос з перепускним клапаном 
• електрошнур 2 м 
• електричний вимикач (в корпусі насоса) 
• механічний лічильник  Tech-Flow 4C
• паливний напірний рукав 4 метри діаметром 19 мм (¾ ') з фітингами, необхідними для підключення до пістолета
• посадка під паливороздавальний кран (в металевій панелі) 
• паливороздавальний автоматичний пістолет  з відсікачем і поворотною муфтою, внутрішнє різьблення 3/4 'BSP

П’єдестал оплачуєтся додатково 3000 грн.

Насос поставляється без всмоктуючого рукава. Вкомплектуємо всмоктувальним рукавом будь-якої довжини (рекомендуємо встановлювати насос не далі, ніж 10 метрів від ємності. При установці далі 10 метрів незначно знижуватиметься продуктивність).

Після практичних випробувань сміливо заявляємо, що насос піднімає паливо з глибини 2 метри. Випробування на «сухе» всмоктування з глибини більше двох метрів не проводилися.


Модель      AF3000      220-60 AF3000  220-80 AF3000  220-100
Ціна, грн  17 194  23 815 28 000
Продуктивність,
л/хв
60 80 100
Вид палива Дизель
Тиск на виході, Бар 2 2,5 2,5
Вага, кг 22 28,5 31
Живлення, В 220
Струм, А 2,4 3,5 4,1
Виробник Adam Pumps (Італія)
Робоча температура -20/+50°С
Шнур живлення, м 2
Висота «сухого» всмоктування,м 2
Перепускний клапан Да
Впускний/випускний отвір 1' x 1'
Макс. час безперервної роботи,хв 30
Ступінь вологозахищенності IP55 
Рівень шуму, дБ 80
Заборонені рідини Бензин, гас, вода 
Гарантійний термін 12 міс.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Паливороздавальна колонка AF3000 60 купити Київ, Паливороздавальна колонка AF3000 60 на замовлення Київ, Паливороздавальна колонка AF3000 60 на замовлення Україна, відеомоніторинг, gps моніторингСистема GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок