Проточний підігрівач палива 12В. ПП-301

Модель:protochniy-podogrevatel-pp301
Наявність:Є в наявності
  • 5 063 грн

Проточний підігрівач палива 12В. ПП-301 - призначений для безперервного (маршового) підігріву дизельного палива в паливній магістралі під час руху або працюючого двигуна.

Проточний підігрівач ПП 301 це потужніший і вдосконалений аналог підігрівача ПП 101 з автоматичним керуванням.

Автоматика включає підігрівач, якщо температура палива на вході в підігрівач нижче +5°С.

При температурі палива на вході вище +5 °С підігрів відключається. Індикатор у салоні повідомляє про роботу підігрівача. Конструкція нагрівача була вдосконалена таким чином, що безпосередній контакт нагрівальних елементів з паливом відсутня, у результаті збільшується надійність та ресурс роботи підігрівача. Вхідний і вихідний отвори для палива в ПП 301 знаходяться на максимальній відстані, що збільшує обсяг палива, що прогрівається, проходить через нагрівач.


Робоче положення підігрівача – вертикальне.

При цьому вхідний та вихідний штуцери розташовуються горизонтально.

Напрямок руху палива вказаний стрілками на штуцерах.


Підігрівач кріпиться у моторному відсіку на кронштейн двома гвинтами. Кінці паливопроводу закріплюються на штуцерах хомутами. Підключення до бортової мережі автомобіля здійснюється за наведеною у паспорті схемою. Світлодіод, що встановлюється в салоні, спалахує при включенні підігріву. Додатково на фільтр також рекомендується встановити бандажний підігрівач , що гарантовано забезпечить подачу палива як у передпусковому, так і маршовому режимах.


Підігрівачі ПП 301 призначені для легкових автомобілів з напругою бортової мережі 12В, що мають витрату дизельного палива по магістралі (з урахуванням обратки) до 150 л/год.

Діаметр патрубків для моделі ПП 301 – 6,5/9 мм (внутрішній/зовнішній).

Підігрівач можна використовувати в автомобілях із тиском у паливній системі до 9 Атм.


У комплект поставки входить: Підігрівач із кронштейном ПП 301 Монтажний комплект для підключення до електромережі автомобіля

Увага! Забороняється включати підігрівач за відсутності дизпалива у паливопроводі чи корпусі підігрівача. Категорично не рекомендується включати підігрівач при температурі навколишнього середовища вище +5ºС.