Перенесення gps обладнання на обслуговування - «ТЕХ КОНТРОЛЬ»

 Якщо ви використовуєте систему gps моніторингу, але не задоволені нею, а саме:

- Якістю послуг, що надаються компанією;

- Рівнем якості техпідтримки;

- Швидкістю оброблення заявок;

- Тривале очікування сервісу виїзду інженерів;

- Вас не влаштовує якість обладнання;

- Невідповідність ціна-якість;


КОМПАНІЯ "ТЕХ КОНТРОЛЬ" ДОПОМОЖЕ ВИРІШИТИ ТАКІ ПРОБЛЕМИ ЯК:

- переведемо ваше GPS обладнання на наші системи моніторингу Wialon, Автограф, Fort Monitor, навіть сторонніх виробників;

- якщо обладнання не відповідає вашим вимогам - замінимо на нове;

- своєчасна техпідтримка завжди допоможе вам у вирішенні всіх питань, що виникли;

- обробка заявок займає не більше 10 хвилин;

- група виїзних монтажників працює на професійному рівні;


ЧОМУ МИ?

Наша компанія зацікавлена ​​у впровадженні систем gps моніторингу на Ваше підприємство або автопарк, щоб поліпшити якість і оптимізувати роботу, що підвищить прибутковість. Після впровадження gps систем моніторингу, ми продовжуємо з Вами співпрацювати і працювати над якістю поліпшення робіт. Ми завжди готові піти на зустріч, вислухати ідеї, що б якість обслуговування завжди було на вищому рівні.Система GPS моніторингу залежно від потреб використовується різними способами. А також може називатися - GPS трекінг. Трек - це набір точок розташування, які розраховуються пристроєм з певною періодичністю в часі.

Система GPS моніторингу - комплекс послуг та обладнання за допомогою якого є можливість відстеження об'єктів за допомогою отримання сигналів від супутників.
А також отримання даних про швидкість, напрямок руху, кількість пасажирів, за допомогою додаткових датчиків є можливість відстежувати рівень палива в баку.
Завдяки спеціальному програмному забезпеченню можна дивитися повну інформацію про місцезнаходження об'єкта, програмне забезпечення повністю сумісний з популярними системами Windows, Android, iOS, а так само є веб-інтерфейс.
Система GPS моніторингу має як Off-line так і Online моніторинг. Різниця полягає в тому, що offline моніторинг накопичує інформацію про переміщення автотранспорту, online - система моніторингу в реальному часі і для цього може знадобиться програмне забезпечення, сервери і система має складну конфігурацію.

Супутникові системи моніторингу транспорту використовуються не тільки для наземного транспорту, але і для водного транспорту, а саме на морських суднах.
У міру розвитку систем моніторингу, вони стали використовуватися для найрізноманітніших завдань, як приклад персональні трекери - вони можуть використовуватися для домашніх тварин, зокрема моніторингу місця розташування свого улюбленця.
Не кажучи про те, що система спостереження в цілому є економічно вигідна.

Великим попитом GPS моніторинг користується у великих містах, де необхідно стежити за великою кількістю транспортних засобів. А саме це важливо для автопарків, великих компаній займаються поставками різного товару. А так же великим плюсом є оптимізація роботи і контроль витрати палива.

Як працює система

На автотранспортний засіб встановлюється GPS трекер (маяк), який дозволяє обчислювати місцеположення. Другий елемент системи - це програмне забезпечення, за допомогою якого дані передаються на сервер.
За підсумком інформація потрапляє диспетчеру техпідтримки, який в свою чергу допоможе вирішити виниклі питання.
Для компанії яка займається пасажирськими перевезеннями, буде доречно використання датчиків відкриття дверей і датчиків рівня навантаження на вісь.
Ефективна система GPS моніторингу дозволяє набагато підвищити рівень управління та оптимізувати роботу в цілому. Плюсом онлайн моніторингу є можливість виключення "лівих" рейсів.
Супутникова система моніторингу на підприємстві окупає себе протягом декількох місяців. Крім економічної вигоди, система online моніторингу дозволяє знайти і нові логістичні рішення, завдяки яким ефект від впровадження системи збільшується.

Чому ми?

Компанія Тех Контроль має великий досвід в сфері gps моніторингу. Наша компанія допоможе вам у виборі витратомірів, gps-трекерів, датчиків рівня палива, автомобільних підігрівачів на всі види транспорту і спецтехніки.
Компанія Тех Контроль займається установками і обслуговуванням устаткування.

Детальніше ви можете зв'язатися з нами по телефону або скористатися функцією зворотний дзвінок